Autor Tema: [BIOGRAFIJA] John Catthews  (Posjeta: 179 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online •Catthews•

• ....
  • *
  • Spol: Muški
[BIOGRAFIJA] John Catthews
« u: 20.02.2021, 01:40:50 »

BIOGRAFIJA - JOHN  CATTHEWS

DOLAZAK NA SERVER

Na server me je doveo rl prijatelj Jimmy Johnson(tada je imao drugi nick,ali nema sanse da se mogu sjetiti).Kada sam dosao na server ako nisam igrao sa prijateljima jedina zanimacija mi je bila da prosim pare kod mehanicara.Nisam stekao neki dobar utisak na pocetku jer su me  cesto ubijali,a tada mi je to smetalno.

PRVA ORGANIZACIJA

Prvo sam htio da budem civil i da nikada ne udjem u organizaciju jer sam mislio da ce mi tako biti zabavnije,ali nakon  nekog vremena shvatam da sam glup i da je vrijeme da udjem u neku organizaciju te da krenem da igram igricu sa ostalim igracima.Uz pomoc nekoliko prijatelja pravim frm acc i prijavljujem se za pd i dobijem test koji sam naravno pao te sam nakon toga mislio da nikada necu uci u organizaciju.Jednog dana odlucujem da se ponovo prijavim za org,ali ovog puta sam se prijavio za nekoliko organizacija u isto vrijeme te sam prvo dobio test za fbi,ali znajuci da cu ponovo pasti test dajem acc prijatelju da mi on prodje test sto je naravno i uradio.Brzo sam dobio kick za neaktivnost.

PRVI OZBILJNIJI BORAVAK U ORGANIZACIJI

Nakon nekoliko promjenjenih organizacije nalazim onu pravu.Naucio sam dosta stvari u odlucujem se prijaviti za PD.Nakon sto sam usao u policiju trudio sam se i nakon nekog vremena dobijam rup,tada sam saznao da se moze napredovati u org te sam nastavio da se trudim,ali sam dobio kick(ne mogu se sjetiti razloga).Nakon kicka pravim pauzu i ponovo ulazim u pd.Vise o tome ispod

NAJLJEPSI PERIOD IGRE

Ponovo ulazim u policiju i tu se zadrzavam.Lider je bio Matt,a nakon nekog vremena lidera dobija i meni najdraza osoba sa ovog servera Kristina.Tada krece nezaboravni period moje igre.Svaki dan smo imali neke akcije i desavanja.Brzo sam napredovao,ali to je bilo apsolutno nebitno.Pored Kristine upoznao sam i Zvonimira,Ivana 1,Ivana 2,Enu i jos dosta dobrih ljudi.Kada nije bilo neke zanimacije na serveru mi smo je sami pravili,recimo igrali smo skrivaca u hqu,pravili kvizove pokusavali da se vozimo na elisi od helia i milion nekih gluposti.Imali smo jedno ukleto mjesto podlidera,a ta kletva je bila da ko god je dobio tog drugog famoznog pl-a brzo je napustao org,a tako je bilo i sa mnom.Kada sam dobio pl-a odjednom zbog nekih rl stvari vise nisam imao vremena za igru te sam morao napustiti pd.

BAN

Nakon nekog vremena hvatam vremena i opet ulazim u pd gdje je bila skoro ista ekipa.Bilo je jedno dosadno jutro i ja odem u Rembinu dm arenu,a u tom periodu puno su se gutali metci.Pucam se ja i medjuvremenu progutam metaka i metaka i naravno dobijem ban.Dokazi su stvarno bili jaki i ako nisam imao cit nije bilo teorije da sam mogao dokazati suprotno.Tu prestajem da igram jer mi se nije igralo pod drugim imenom.

GR

Ubrzo nakon mog bana dogadja se globar restart i naravno odma se vracam igri jer sam mogao opet igrati pod mojim nickom.Nakon tog gr-a ulazim ponovo u pd,ali to nije bilo to jer vecina ljudi sa kojim sam bio dobar nije igrala te ubrzo i izlazim iz policije i ulazim u Street Racerse.

STREET RACERSI I LIDERSTVO

Ulazim u tada novu organizaciju pod imenom street racersi.Meni je bilo zanimljivo i ako nije bilo puno stvari za raditi.Ubrzo izlazim jer je organizacije bila podjeljena na dva dijela zbog tadasnjih lidera.Ubrzo se smirilo stanje pa se i vracam.Tada su lideri bili Darius i Ivan.Ja sam vozio delivere i cesto se trkao sa Brunom Alvesom i to je u sustini bila cijela zanimacija koja je bila dostupna u organizaciji pored tunanja kola.Nakon nekog vremena Ivan ili ide ili su mu skinuli lidera(ne sjecam se sta je tacno bilo),a ja sam bio pl te odlucujem da se prijavim za lidera.Dobijam lidera,nije bilo tesko jer nije bilo puno ljudi u organizaciji.Prvi put sam bio lider i nisam bas znao kako i sta.Sjecam se da sam sjebo ml i pravila pa je to Franjo Immortal kao gmod morao sredjivati umjesto mene  roll: .Nakon sto je Darius dobio legendu na lider poziciju dolazi moj dragi Filip.U street racersima su mi uljepsali igru upravo Filip i jos jedna dobra osoba Zlatan Margetic.Nakon sto sam otisao sa lidera organizacija je brzo i ugasena,a nakon nekog vremena i sam server je zatvoren na jedno godinu dana.

OPEN SERVERA

Kada se opet otvorio server odmah sam se prijavio za pd.Lideri su bili Brian Veljko i Elvir Sanchez.To je bilo malo drugacije jer je bilo dosta ozbiljnije.Bilo je zanimljivo,rijetko je ko mogao biti izvan resetaka od nas.Jedna sitnica koja me malo nervirala je bila to sto je Elvir trazio da uvijek nesto pisemo na /o ,nije volio da se ne pise na /o.Definitivno jedan od najboljih lidera kod kojih sam bio je upravo Elvir.Nije ovdje bilo toliko zanimljivih stvari tako da necu pisati vise o ovome.

LS ARMY I DRUGO LIDERSTVO

Moja prijateljica Kristina dobija lidera te i ja naravno ulazim odmah kod nje.U organizaciji nije bilo puno stvari za raditi,ali mi smo se snalazili nekako.Ni ovdje nije bilo puno clanova jer organizacije nije bila napravljena bas najbolje.Nakon nekog vremena dobijam lidera.Glavna zabava nam je bila skidanje glava rusima, voznja hidre i zezanje Mikija na /l msg.Plan je bio da Kristina pokupi legendu i ostane do moje legende,ali njoj je dosalilo te ide sa lidera,a naravno nakon sto je ona otisla ubrzo idem i ja jer sam u ovu organizaciju i usao samo zbog nje.

GAME ADMIN

Dugo sam bio u marketing teamu kao obican clan,tacnije jos dok je to Gopi vodio kod Prekre,ali nravno sa pauzama.Nakon nekog perioda vracam se u mt i ostajem tu godinu dana u cugu kao obican clan te nakon skoro godinu dana dobijam nadzornika marketing tima.Nakon nekog vremena kao nadzornik mt-a kolegu krlexa,mene i jednog od najboljih clanova Johna Dillingera Arnel pomice u game admine.Tu sam dobio neki specificnu volju jer sam prvi put bio admin i bilo mi je zanimljivo.Bio sam skoro cijeli dan ig i pomagao igracima te brzo dobijam lvl up i onda tek tu mi postaje jos zanimljivije jer mogu davati evente i ostalo.Cesto sam zabavljao igrace sa raznim eventima koji nisu bili uobicajeni.Hvatao sam citere i dosta sam brzo napredovao.Smatram da sam dosta stvari uradio,a neke od njih su totalna promjena rada marketing tima,napisao sam nova pravila za mt,sredio sam novi opis servera koji stoji sada i uvijek sam bio tu za igrace.Bio sam admin lvl 4 i na kraju sam otisao iz nekog mog mozda i glupog razloga,ali necu sada o tome.

TRENUTNO

Trenutno sam slabo aktivan na serveru jer nemam puno vremena ovih dana.U pd-u sam kod Kristina jer mi je prijetila ako ne dodjem kod nje :(.Kada ode vjerovatno cu napraviti neku pauzu.Pomazem marketing timu kolko mogu i zaduzen sam za LB instagram

Neki ljudi sa kojima sam bio dobar ili ih postujem

Kristina Clancy
Zvonimir Kenway
Jimmy Johnson
Ivan Rupcic
Ena Aye
Matt Philips
Fillip Immortal
Zlatan Margetic
Gopi Hool
James Infernal
Mevludin Cajic
Kiki Corleone
Jure Eruj
Roby Infernal
Maid Shadow
John Dillinger

Hvala na citanju, ako sam koga zaboravio izvinite.Tokom moje igre gledao sam da uvijek budem u okej odnosu sa svima.Izvinite ako je bila koja greska u pisanju teksta  :)
« Zadnja izmjena: 20.02.2021, 01:43:54 od •Catthews• »

Offline Gallardo. nije tu

• *
Odg: [BIOGRAFIJA] John Catthews
« Odgovori #1 u: 20.02.2021, 02:11:05 »
Lijepo upakovano sve, svaka čast na trudu lave moj. Odlična biografija!

Online Smiley

• Jesam.
  • *
« Odgovori #2 u: 20.02.2021, 08:19:34 »
Fina biografija i stvarno dobar momak voleo bih ponovo da te vidim u Admin timu jel si stvarno okej lik i imas full respect od mene.
Naruto Zero - Smiley
FBI Leader
ex. Global Admin
ex. VDM Legend
ex. Vagos Leader
Los Balkan member since 2012 - 2020

Online ⌁Ƶlaτan⌁

• 01.02.2019
  • *
« Odgovori #3 u: 20.02.2021, 17:27:51 »
Hvala na respektu, imas ga i ti od mene. Jos se sjecam kako si mi pomagao uređivati bbcode za sr pdf kad sam bio bot haha. Super osoba.

Online Filip™

• Silence
  • *
« Odgovori #4 u: 20.02.2021, 17:30:27 »
Respect brate moj do neba imas,ti i ja i ekipa iz SR sjecanje zauvijek.

Online Kristinaaa

• Tell me how ?!
  • *
  • Spol: Ženski
« Odgovori #5 u: 20.02.2021, 22:36:29 »
Hehe najbolje doba PDa i super ekipa, šteta što smo se raspali hahaha. Jel te još dira kad ti je netko rekao da nisi zanimljiv ?  roll:  roll:
Odlična biografija. Hvala na respectu imaš i ti od mene.  :D

Online ❤ LoOdaK ❤

• Katarina Jade is my sexy girl :D
  • *
« Odgovori #6 u: 20.02.2021, 23:13:50 »
Odlicna biografija, stari zahvaljujem se na respektu. Imas ga i ti od mene :)
Kiki Corleone ( ex. Black ) [2k14 - 2k20]
ex. Forum Moderator (x2)
ex. Discord Manager
ex. The Triads Godfather
ex. Federal Bureau Of Investigation Director
ex. Police Department Legend
ex. Marketing Team (x3)
ex. Game Admin

Online K R L E X

• Community Manager
  • *
« Odgovori #7 u: 21.02.2021, 22:03:39 »
Odlična biografija bratko, hvala na respektu imaš ga i ti od mene.
Nadam se da ću te ponovno vidjet u admin timu.

JAMES INFERNAL ıllı HITMAN AGENCY ıllı GAME ADMIN [3]

GLOBAL ADMIN I MODERATOR (4)
NADZORNIK MARKETING TEAMA x2
HITMAN AGENCY LEGEND x2
ex MODERATOR ČESTITKE

@2015-2021

Online Vihor

• Cosa Nostra 1950
  • *
« Odgovori #8 u: 22.02.2021, 07:34:17 »
Odlicna biografija, sve top. Jedina mana je ta što mene nisi nigdje pomenuo nube, naravno šalim se.  :D

Kulu gradim, Vihor je obara.
 2014