Autor Tema: Windows 11 ??  (Posjeta: 245 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Zаngетsu

• *
  • Spol: Muški
Windows 11 ??
« u: 01.07.2021, 20:31:54 »
Ajde da odma predjem na stvar. windows 11 je odlican biznis plan kako bi kupio nov/odredjen procesor , jako je zahtevno . Iz samog videa zakljuceno je da nema nista specijalno i da su jako kreativni uzeli vecinu funkcija sto imas i na telefon jedino mi se svidja sto ces moci da igras igre sa moba direkt na pc i neces morati da se zezas sa emulatorima sto je ogroman + ..  Imate program da skinete kao da vidite odma da li mozete koristiti w11 , a ono za TPM to drkate u bios.

Pocetna
AMD procesori
Intel procesori

Offline Grgo

• ????
  • *
Odg: Windows 11 ??
« Odgovori #1 u: 01.07.2021, 21:28:33 »
super si nam objasnio jurda

Offline Bobi

• besides Ye they can't stand besides me
  • *
« Odgovori #2 u: 03.07.2021, 15:35:22 »
pa to drkaš u bios bruda

stavio sam prvi build na laptop prije 3 dana, baš se osjeća osvježen ux/ui. vjerujem da je ovo najbolja stvar koja se dogodila microsoftu unazad 5 godina (izuzev kupnje bethesde)
predsjednik igrača los balkana

Offline Nyssa ❤

• ????????????????
  • *
« Odgovori #3 u: 06.07.2021, 16:20:19 »
pa to drkaš u bios bruda

stavio sam prvi build na laptop prije 3 dana, baš se osjeća osvježen ux/ui. vjerujem da je ovo najbolja stvar koja se dogodila microsoftu unazad 5 godina (izuzev kupnje bethesde)

Mislio sam rec a sta je sa kupovinom Mojanga, but holy shit proslo je vec 7 godina od toga  :wtf2: :wtf2: :wtf2:

ex. Gaming zona moderator | ex. Filmovi i Serije | ex. Vijesti i Zanimljivosti

Offline ghostl33t

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #4 u: 12.09.2021, 10:03:15 »
Dok se ATMovi vrte na xpu nema potrebe za sikiranjem . Sama pomisao da su "pojacali" potrebnu konfiguraciju im je minus ogroman, ne znam za podrsku na njihove dodatke (starije, novije frameworke), ali cisto sumnjam da ce ovaj projekat zaziviti medju obicnim userima, bit ce kao Vista ili 8 verzije...
« Zadnja izmjena: 12.09.2021, 10:03:49 od ghostl33t »

Offline Bobi

• besides Ye they can't stand besides me
  • *
« Odgovori #5 u: 12.09.2021, 10:52:19 »
Dok se ATMovi vrte na xpu nema potrebe za sikiranjem . Sama pomisao da su "pojacali" potrebnu konfiguraciju im je minus ogroman, ne znam za podrsku na njihove dodatke (starije, novije frameworke), ali cisto sumnjam da ce ovaj projekat zaziviti medju obicnim userima, bit ce kao Vista ili 8 verzije...
ja ga imam već 3 mjeseca sad i pokazao mi se kao dobar upgrade sa 10
predsjednik igrača los balkana