Autor Tema: [BIOGRAFIJA] Alen Bilic / James Coughlin  (Posjeta: 772 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online ʙɪʟɪᴄ.

• *
  • Spol: Muški
[BIOGRAFIJA] Alen Bilic / James Coughlin
« u: 09.04.2021, 10:02:14 »

POČETAK IGRANJA

Moje putovanje na ovoj zajednici kreće na raspustu u 1 razredu srednje škole. Bio je decembar 2013. Dosta tada " prijatelja " iz razreda i drugih odjeljenja igrali su SA:MP. Čovjek koji me je doveo i predložio nama svima ovu zajednicu je King Anderson.

PRVA ORGANIZACIJA

Imao sam već biografiju tj. LB priču ali je obrisana ili arhivirana od strane prošlih vlasnika. Planiram opisati zadnjih 7-8 godina u kratkim tezama tako da bude zanimljivo ali i dobro prikazano drugima.

Prva organizacija naravno kao Lider zadatak tada je bio FBI. Johny Marley ima veliki respect od mene. Uveo me je u nekim ritam igranja i napravio mi igru zanimljivom. Pomogao mi je da napravim i Forum account koji tada odma nisam imao. Zadržao sam se dosta u organizaciji i hvala mu na svemu. Ako slučajno pročitaš ovu priču imaš veliki respect od mene.

DRUGA ORGANIZACIJA

Pozivom druga koji me je i doveo na ovu zajednicu prijavljujem se za GSF. Lider je bio Edis Duska. Dobijam TEST koji nekom srećom prolazim. Tu počinje moje upoznavanje sa ljudima i sticanje nekih novih prijateljstava koja su se nastavila u Real Life-u. Iznenadio sam se kada sam vidio koliko je ljudi iz Sarajeva tada bilo dio ove zajednice.

Dosta dug period sam proveo u GSF ali moj maximum tada je bio Rank 4. King privremeno prestaje igrati na jesen 2014 te ja napuštam organizaciju.

TREĆA ORGANIZACIJA

Nakon napuštanja GSF prijavljujem se za LCN. Lideru si bili Kiki Tenja i Spaha King. Organizacija je bila na vrhunskom nivou, slotovi 50 / 50, lideri aktivni a /members veliki pojam za današnja vremena. Brzo se uklopam u ekipu i uživam u organizaciji. Upoznajem još dosta ljudi koji su također iz Sarajeva te kreće igranje 10 sati na dan.

Ubrzo dolazi Jopa Soprano (lud) na lidera. Sa tim čovjekom war kada igrate jednostavno gubili ili winali bilo je ludilo. Taktike koje je i sam pisao na papire pokušao je nama dočarati ali nisu svi mogli da se uklope u njegov ritam.

Izlazio sam 2 puta iz organizacije ali opet sam se vraćao. Naravno nisam imao šanse kao" newbie " za neku veću poziciju od Rank 4. U organizaciji sam ukupno proveo 9 mjeseci. Tada prestajem kratkotrajno igrati zbog obaveza u školi.

POVRATAK ( Pero Djetlic )

Prijatelj iz Sarajeva je prestao igrati i ponudio je meni da nastavim igrati na njegovom accountu. Naravno bio je dosta veći level nego moj account tada. Ulazim u BGF i nekim čudom dolazi i ta prva veća pozicija. Dobijam podlidera i počinje aktivno zalaganje za organizaciju. Među liderima tada su bili Kristian Tortuga, Tony Marconi i još par kojih se nažalost ne mogu sjetiti.

Bio sam podlider par mjeseci te zbog privatnih životnih problema prestajem igrati SA:MP. Svi su bili iznenađeni zašto nisam išao do lidera i nastavio trud dalje. Tada je bilo dosta teže ostvariti neku poziciju ali dosta bolje biti na istoj nego u današnjim uslovima.

POVRATAK (LEADER LCN)

Nisam bio prisutan više od 2 godine. Pozivom prijatelja Carl Mungos u januaru 2018 vraćam se na zajednicu. Bio sam prva godina faksa i želio sam uprazniti slobodno vrijeme u večernjim satima. Nakon propuštene prilike 2015 odlučio sam da idem do lidera.

Trudom i zalaganjem a naravno i aktivnošću dobijam podlidera a ubrzo i lidera LCN. Kolega mi je bio Ismir Razzer. Ovim putem ga pozdravljam i hvala mu za mjesec dana kvalitetnog igranja. Nakon mjesec dana počeo je opadati broj igrača (nažalost) te napuštam poziciju i prestajem igrati.

POVRATAK (LEADER LA)

Ljeto 2018 pozivom Edo Cruz dolazim u LA. Stanje i nije bilo sjajno ali bilo je dobre ekipe za zabavu. Ubrzo dobijam podlidera a onda i lidera. Ovaj put sam odlučio ostaviti neki trag i pokušati uzeti Legendu. Organizacija je bila puna gdje i detaljno upoznajem ljude sa kojima sam danas većinom u organizaciji.

Žestoki warovi sa Johny Belly tadašnjim liderom YM, aktivnost na doku i ostalo ostat ce mi u lijepom sjećanju. Bio sam lider malo više od 2 mjeseca te dolazi do gašenja SA:MP servera od strane vlasnika (Prekra).

OTVORENJE (NOVEMBAR 2018)

Sa ekipom iz LA sam se okupio u YM (čitaj čiterska yakuza). Naravno aktivnost na nivou kao i prije.

Tadašnji vlasnik nažalost gledao je samo da napuše cifru igrača ali nije brinuo u posljedicama i o budućnosti.

LEADER YM

Dobijam lidera ubrzo te pokušavam ponoviti ono iz prošlog liderstva. Naravno za ono liderstvo iz LA preko 2 mjeseca niko ni hvala a da ne kažem ni legendu nije ponudio.

Bio sam lider oko mjesec dana, dobijam 2 opomene zbog psovanja (glupost s moje strane) te samovoljno odlazim sa pozicije. Hvala Davoru tada na razumijevanju.

NASTAVAK IGRANJA

Nakon dugog perioda i stvari koje su se izdešavale server se opet otvara te počinjem igrati. Nakon promjene par organizacija u kratkom periodu se skupljamo u novoj privatnoj organizaciji CM ( Camorra Mafia ). Bilo je tu ljudi iz dosta država. Počeo je COVID- 19 te je bio totalni lockdown.

Zajednica na jakom nivou, 100+ igrača svakodnevno. Nažalost nakon popuštanja mjera i ukidanja lockdowna dosta ljudi iz organizacije prestaje igrati a neki su i banove dobili. Napuštam organizaciju te se prijavljujem za BGF.

1 DAN LIDERSTVA (BGF)

Manje bitno ali hoću da spomenem. Nakon određenog vremena dobijam lidera u BGF od strane Chris Woo i Vayne. Isti dan oni napuštaju pozicije te ostajem prepušten rukama novih nadzornika. Idući dan vidim da nisam više lider. Razlog je bio da "nije zaslužena" pozicija, što se u neku ruku i slažem. Jedino mi je krivo što sam čitavu noć proveo u čišćenju foruma i pravljenju novih tema.

CORONA EDITION

Ostatak igranja provodim u YM. Ubrzo izbacujem svoj prvi i jedini DM Video. Prestajem igrati zbog intezivnih treninga i spremanja za posao. Također smirila se situacija sa virusom što je još jedan od razloga.

TRENUTNO STANJE (2021)

Trenutno sam se vratio zbog sličnog razloga kao prošle godine ( COVID-19). Stanje na serveru je odlično i nadam se još lijepog igranja u narednom periodu. Velika pohvala za pristup zajednici kako vlasnika tako i ostalih koji učestvuju u ovome svemu.

RESPECT LISTA

SVI LJUDI KOJI SU MI ULJEPŠALI IGRANJE I PROVEDENO VRIJEME NA ZAJEDNICI. ( 2013 - 2021 )

TAKOĐER I SVI OSTALI VLASNICI, ADMINI, KOLEGE LIDERI I SVI ČLANOVI LOS BALKAN ZAJEDNICE.

DM VIDEO (click)

Hvala vam na čitanju i nadam se da sam u kratkim tezama opisao dosta dug period. Žao mi je što nisam spomenuo dosta imena ali zbog dužine nisam želio komplicirati. Još jednom hvala i uživajte.

Offline Moks

Odg: [BIOGRAFIJA] Alen Bilic / James Coughlin
« Odgovori #1 u: 09.04.2021, 11:30:39 »
Pohvale na izdvojenom vremenu da se napiše ovakva biografija,sve si fino napisao mada te ne poznajem dugo ostavio si mi lijep dojam.

Online ʙɪʟɪᴄ.

• *
« Odgovori #2 u: 02.05.2021, 21:08:03 »
Pohvale na izdvojenom vremenu da se napiše ovakva biografija,sve si fino napisao mada te ne poznajem dugo ostavio si mi lijep dojam.

Hvala puno Banned Moke Wizard

Offline |gѕғ| Dυรkα™

• Dedo ove igrice
  • *
« Odgovori #3 u: 08.05.2021, 02:45:25 »
Grove Street for life

Dobra biografija, dobar momak kad je trebalo uvijek je zapinjao.
Gsf je nesto posebno, svi smo bili na okupu u tom vremenu.
2010 - 2018
Jos jednom lider Yakuza i 1x lider FBI i 2x put Game Admin, GMOD i admin lv  5
UKRATKO ALLAH
EX. BIO SVE I SVASTA -> DEDO OVE IGRICE

Offline Zukex

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #4 u: 08.05.2021, 10:34:40 »
Doctor

Online ʙɪʟɪᴄ.

• *
« Odgovori #5 u: 08.05.2021, 13:03:22 »
Grove Street for life

Dobra biografija, dobar momak kad je trebalo uvijek je zapinjao.
Gsf je nesto posebno, svi smo bili na okupu u tom vremenu.

Dosta dobar i lijep period igranja. Drago mi je da smo se upoznali tada.

Doctor

Hvala šefe

Online 𝕍𝟙𝕜𝕥𝕠𝕣

• Hast du Lust herzukommen?
  • *
« Odgovori #6 u: 09.05.2021, 11:08:00 »
Dobra biografija.Gotivan lik sve najj,respect.
Hast du Lust mich zu lieben?
Ali ona uvek tu je kada stignem

Offline Sonyz ツ

• Samo čast i poštenje!
« Odgovori #7 u: 09.05.2021, 14:35:29 »
Dobra biografija, odličan igrač i momak <3
-
Vagos Gang
2014 - 2021

Online ʙɪʟɪᴄ.

• *
« Odgovori #8 u: 26.05.2021, 22:41:38 »
Hvala puno !

Trenutno quito ostao na forumu da

Offline J.Shakur

• *
« Odgovori #9 u: 26.05.2021, 23:18:40 »
Svaka cast begu moj,pohvale na trudu,voli te brat <3

Offline Maka™

• *
« Odgovori #10 u: 26.05.2021, 23:23:27 »
Dobra biografija, pohvale na trudu

Maka Barrow ıllı Hitman Agency ıllı Marksman

Online Retfala

• Don/Oyabun
  • *
« Odgovori #11 u: 29.05.2021, 15:10:15 »
Odlicna biografija,pohvale za trud bilke
Ako nemas izmisli lovu,hodam po hudu sa nogom u grobu,punu torbu svega sto ne treba puko ko petarda al boliiii me k*urac

Online Čιкα Zмαjσ ❤️

• ⚜️ ⚜️ ⚜️
  • *
« Odgovori #12 u: 31.05.2021, 05:03:36 »
Odlicna biografija burazeru moj volim te puno. ❤️

old team

Direktor direkcije za koordinaciju svih tijela BIH Alex Max (Zmajo)

Online Fear

• *
bijografija . .
« Odgovori #13 u: 31.05.2021, 20:06:06 »
brate odlicna biografija veoma dobra svidza mi se 10/10 .
Da ne obavljam dužnosti i ne radim ništa bih sad bila gdje jesam.
AJDE DJECO NAUCITE STA JE CHEAT KOJI VAM JE

Offline sɪᴍᴏɴᴇ.

• 8 Sul Campo
  • *
« Odgovori #14 u: 31.05.2021, 20:27:54 »
Odlicna biogragija fino si to napisao, i cuj hvala Davoru a ja ti dao lidera yakuze :ooo

Online ʙɪʟɪᴄ.

• *
« Odgovori #15 u: 20.07.2021, 01:39:30 »
hvala svima braco moja los balkanci

Online dzimi.

• *
« Odgovori #16 u: 20.07.2021, 16:20:29 »
Biografija top, bio sam kratko vrijeme u ym dok si ti vodio i sve pohvale legendo.

ex.leader YM
ex.leader LA

Online ᴊᴏʜɴʏ.

• *
« Odgovori #17 u: 21.07.2021, 16:17:08 »
Super biografija, lepo sve i uredno napisano, pohvale na trudu.
Johny Cruz
Ballas Gang