Autor Tema: [BIOGRAFIJA] Maky Neckboune  (Posjeta: 431 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

[BIOGRAFIJA] Maky Neckboune
« u: 19.02.2021, 22:43:03 »

BIOGRAFIJA - MAKY NECKBOUNE (NASTAVAK)

NASTAVAK BIOGRAFIJE - PROSLA BIOGRAFIJA

• Evo ovde cu nastavit svoju biografiju, od zadnjeg trenutka do sada.

VRACANJE NA SERVERU POSLE QUITA

• Vratio se posle nekoliko meseci nazad na server, kao i uvek lutao po organizacijama, zabavljao se, jednog dana vidim vraca se VDM, meni jedna od drazih organizacija, odmah sam otisao u VDM. Lideru si bili Jake Pery i Electro Spoc. Posle par dana su napustili pozicije i dolaze Pablo Diablo i Marko Smith. Prvi put lideri, pomagao sam im koliko sam mogao, vodio im warove. Bilo je dosta dobre ekipe.

VITTIME DELLA MAFIA

• Nikad pre nisam bio lider VDMa, pa sam odlucio probat do tog lidera, gurao i igrao, trudio se na sve strane, raja bila bruka dobra, radilo se koliko se moglo, dosao je i taj dan dobio sam PLa, gurao i dalje, trudio se maksimalno, jedno jutro sa RL frendom, vozikamo se BMXom i ja iz ciste dosade uzmem i boostam se po serveru, letim, uzivam haha, uvecer me je banao Archie. Tu mi sva nada pada u vodu. Javljam se Kovi posto je dosao na head admina, i kaze mi on da ce ubrzo unban days. Ja ponovo dobih volju za igrom, cekao sam taj unban days, dobio unban, statistika sva ostala, samo sa rank 1, gurao opet do PLa. Senci je u medjuvremenu dobio lidera, gurali smo, drali warove, druzili se, uzivali...

VITTIME DELLA MAFIA - LIDERSTVO

• Senci posle par dana dobija ban za jednu od najvecih gluposti, otvaraju se prijave za lidera, ja se prijavljujem i znao sam da cu bit ja lider, niko nije imao bolju statistiku od mene. Rezultati su stigli, moje ime stoji, ja sav presretan, ulazim IG odma, zovem raju da dodu u VDM da deremo warove, tako je i bilo. Stvarno sam se trudio da organizacija stoji na viskoj nozi, bio i vise nego aktivan, bas sam se dosta trudio, ali na kraju sav moj trud opet pada u vodu. Server se gasi privremeno, GR je bio, VDMa vise nema, Owwena ko jebe, nit kakve odstete, nit legendu, nista dobio nisam...Lider sam bio cca 10 dana... I tako ja odlucim da vise ne idem do lidera.

OPET LUTANJE PO ORGAMA

• Nisam imao volju nigde ic do veceg ranka, lutao sam, pomagao ljudima koje znam, sa kojima sam dobar, svracao i do Hitmana, malo mete lovio, u DM orgama sam svim bio, bilo je dosadno ic negde do vece pozicije, nisam imao vise volje za tim.

SKORIJE VREME

• Pao je veliki broj igraca, server je bio na dnu, trazili su se lideri GSFa, ja sam bio u PDu tad i nisam bas igrao aktivno, odlucim se prijavio za lidera, iskreno i nije bilo nekih dobrih prijava, ljudi iz GSFa nisu imali nikakve sanse za tog lidera, ali moje ime vidit na rezultatima nisam ni zamisljao. Dosli su rezultati, ja gledam i ne verujem, dobih lidera.

GROVE STREET LIDERSTVO

• Ulazim ja IG cekam da mi postave lidera, postavljen lider kucam /members, ja sam IG. Gledam listu na forumu uzas i katastrofa, otvaram javljanja, da vidim ko je tu, ko nije. Kolega mi je bio Mike Carloox, nikad gori kolega u liderstvu. Prvih 2/3 dana uzas i katastrofa od organizacije, warove ne igram, sam sam nemam sa kim odigrat, uskoro krece dobra ekipa dolazit, i jako puno ljudi dolazit u GSF. Bilo mi je bas drago sto sam uspio dic GSF, cepali warove, zezanje, ludnica. Dok se nije nasao slinavi necu ga imenovat i prijavi me za deljenje citeva, dobijam ban, ode lider, ode sve. 7 dana sam bio lider i reko sam vise necu ic nikad do lidera.

GROVE STREET LIDERSTVO, drugi put

• Nisam hteo quitat zbog mog brata Barracka, bili smo kolege, hteo sam ostat tu i pomoc mu koliko toliko, gurao sam, bio aktivan koliko sam mogao, i dogurao do r4. Skoro Tom dobija skidanje, pre toga je unistio organizaciju, svi koji su izasli iz GSFa su napustili zbog njega. Skinut mu je lider, ja se opet prijavljujem i evo opet dobijam lidera. Kao i prethodno liderstvo, nadam se opet dizanju organizacije, nije ova organizacija za bacanje...

RESPECT LISTA

• Barrack Cruz
  • Floro Flores
  • Pablo Diablo
  • Cavi Wisky
  • Tommy Rider
  • Marko Smith
  • Naruto Zero
  • James Zero
  • James Infernal
  • Archie
  • Roby Trance
  • Johnny Gallardo
  • Grga
  • Kiki Sixx
  • Charles Nicoletti
  • Michael Rossi
  • Anel King
  • Jake Pery
  • Ako sam nekoga izostavio neka prasta, ne mogu sve pohvatat....

Online Msmith

• www.los-balkan.com
  • *
Odg: [BIOGRAFIJA] Maky Neckboune
« Odgovori #1 u: 19.02.2021, 23:19:32 »
Dobra biografija, prejak si za ovu igru, hvala na respektu imas ga i ti od mene.
Marko Smith
Ex. Fabio Morrison

Online Ante.

• *
« Odgovori #2 u: 19.02.2021, 23:45:17 »
 rofl: rofl: rofl: rofl: rofl: rofl:
ex. Game Admin
ex. Yakuza Mafia leader 2x
ex. La Cosa Nostra leader 2x
ex. Grove Street leader

<3

Offline D3xZ3R

• Spol: Muški
« Odgovori #3 u: 20.02.2021, 02:11:59 »
Odlična biografija brate moj, pohvale na trudu, lijepo sve napisano uređeno. Respect od mene imaš uvijek care moj.
« Zadnja izmjena: 20.02.2021, 02:12:15 od Gallardo. nije tu »
LA COSA NOSTRA & GROVE STREET LEADER
GAME ADMIN, GLOBAL MODERATOR, ULTRA ADMIN, HEAD ADMIN
NADZORNIK LEADER TEAM & MODERATOR TEAM

Sonny19cm

« Odgovori #4 u: 20.02.2021, 08:23:35 »
Brt biografija u fullu sve 5 svidja mi se kako je napravljena bigrafija takodje tvoja lider karijera je bas bogata u tom smislu da ti gde dodjes ta orga stane na noge.
Takodje brt hvala na respectu i ti ga imas od mene.  <3

Offline M1re

• Quit4life
  • *
« Odgovori #5 u: 21.02.2021, 20:39:42 »
Odlicna biografija, bio si odlican kolega i hvala na tome.  Hvala na respectu i ti ga imas od mene.
Bolje sa ovcama na njivi, nego sa cobanima na vlasti
Pablo Diablo - Pablex
ex. VDM Lider & Legend
ex.  Admin [1]

Offline Arci

• Punisher
  • *
« Odgovori #6 u: 09.04.2021, 11:31:49 »
Pohvale Maky za dobru biografiju, odlično si to sročio u kratkim tezama. Imaš i ti od mene veliki respect bruda.  :kiss:

Offline Tomisha.

• Banaj ga
« Odgovori #7 u: 09.04.2021, 12:28:20 »
Odlicna biografija hvala na respektu imas i ti kod mene
Tommy Rider
Voki odlican momak i prijatelj sve pohvale za njega ali je glup xD
My Sensei Proga <3