Autor Tema: [BIOGRAFIJA] Pablo Diablo  (Posjeta: 440 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline M1re

• Quit4life
  • *
[BIOGRAFIJA] Pablo Diablo
« u: 18.02.2021, 22:14:54 »

BIOGRAFIJA - PABLO DIABLO

DA SE PREDSTAVIM

Selam, dolazim iz Gracanice i imam 15 godina. Na server sam dosao 2018 godine i doveo me je RL drug.

PRVA ORGANIZACIJA

Drug mi je rekao da trebam skupiti 3 lvl kako bih usao u org. Nakon 2 dana sam skupio 3 lvl i drug me ubacije u Hitman Agency. Trudio sam se u org, ali je ubrzo server bio ugasen.

PONOVNI OPEN SERVERA

Nakon nokoliko mjeseci saznajem da ponovo vracaju server. Ulazim na server i vidim da je moj RL drug u RM. On mi je rekao kada napunim 3 lvl da se prijavim u RM. Skupljam lvl i idem u RM.

RUSSIAN MAFIA

Nakon nekoliko dana moj drug dobiva lidera RM-a. Bio sam maximalno aktivan. Bio sam r2, ali nakon wara dobivam dobivam RD od tadasnjeg lidera Vade Diablo. Dobio sam RD zbog score-a na waru. Nakon toga sam pisao zalbu koja je bila odbijena. Nakon 2-3 sedmice Vade dobija skidanje lidera i na mjesto lidera dolazi Emilio. Tada sam davao svoj maximum i cekao bih do 6-7 sati ujutro sa Elektro Spocom kako bih napunili sef. U org sam dosao do r3 i bio sam blizu r4, ali sam pisao odlazak i otisao u HA.

ODLAZAK IZ ORGANIZACIJE I QUIT

U HA sam bio par dana i pisao sam odlazak zbog ekipe. Nakon odlaska sam quitao sam na nekoliko mjeseci.

POVRATAK NA SERVER

Nakon nekoliko mjeseci sam vidjeo da je bio GR na serveru i odlucio se vratiti. Podijeljeni su leveli na serveru i odma sam pisao prijavu za RM.
Tadasnji lideri su bili Dontoni i Zoe. Bilo je dosta stare ekipe i brzo sam se uklopio.

RAD U ORGANIZACIJI

U org sam stvarno brzo napredovao i dosao do R4. Cavi je bio PL, a ja sam bio na dobrom putu do PL-a. Jednog dana sam bio skinuo boost i koristio ga. Eric Bane (nez kako se tada zvao) me je reportovao i dobio sam ban.

UNBAN DAYS I ODLAZAK U FBI

Kada sam vidjeo da je unban days odma sam pisao zahtjev i dobio sam unban. Kada sam usao na server dobivam poziv u FBI od Zlatana. Ulazim u org i upoznajem dosta dobre ekipe. Upoznajem Naruta i Dillingera. Sa njima sam bio svaki dan na discordu. U org sam dosao do r4 i trebao sam dobiti PL, ali sam ponovo dobio ban.

VRACANJE VDM-a

Vratili si VDM i Vagose na server i ja sam pisao prijavu za VDM. Nakon toga sam pisao prijavu za lidera VDM-a, ali su dobili Jake Pery i Elektro Spoc koji su veoma brzo otisli. Otvorene su prijave za lidera VDM-a i ponovo se prijavljujem i Marko Smith i ja dobivamo lidere.

LIDERSTVO

Marko i ja smo vodili orgu, ali je on nakon mjesec dana pisao odlazak i Senci dobiva lidera. Senci je odlicno vodio orgu, ali je dobio ban. Owwen dobija lidera i napravio je promjene u organizaciji koje su bile odlicne. Mnogo je ucinio za orgu, ali je server nakon 2 sedmice bio ugasen i nije se mogao vise dokazati. Meni je ostalo 5 dana do legende i mislio sam da je necu dobiti, ali na kraju sam dobio.

RESPECT

Zoe Lopez
Dontoni Corleone
Cavi Whisky
Tommy Rider
Marko Payne
Jopa Boyka
Emilio Barzini
Elektro Spoc
Naruto Zero
Zlatan Margetic
Ado Duka
Eddie Brando
Marko Smith
Owwen Neckboune
Senci Neckboune
Roby Infernal
Rofix Trance
Diego Bonnuci
John Dillinger
Jake Pery
Marko Carola
Johnny Galardo
Johny Belly
Karlo King
Archie Mosses
James Zero

Hvala na citanju, ako sam koga zaboravio izvinite.

Bolje sa ovcama na njivi, nego sa cobanima na vlasti
Pablo Diablo - Pablex
ex. VDM Lider & Legend
ex.  Admin [1]

Online Msmith

• www.los-balkan.com
  • *
Odg: [BIOGRAFIJA] Pablo Diablo
« Odgovori #1 u: 18.02.2021, 22:25:39 »
Hvala na respectu, imas ga i ti od mene, dobar si momak samo tako dalje, vidiš da se trud uvijek isplati, pa čak i na igrici, sretno ti dalje u IG i u RL :)
Marko Smith
Ex. Fabio Morrison

« Odgovori #2 u: 18.02.2021, 23:03:55 »
Hmm lepa biografija, dobar pocetak. Hvala na pohvali kao lider, nadam se da sam bio dobar kao kolega, hvala na respectu imas ga i ti od mene

Offline El Barzinjo

• Sine , jeko ovi hasisari?
  • *
  • Spol: Muški
« Odgovori #3 u: 18.02.2021, 23:07:01 »
Lijepa biografija , lijep BBCode. Hvala na respectu imas ga i od mene. Sretno dalje

Online Zlatan.

• /q
  • *
« Odgovori #4 u: 18.02.2021, 23:15:19 »
Ostao sam pozitivno iznenađen tvojim ponasanjem s obzirom na tvoje godine. Steta sto si citom kvario igru prvenstveno sebi, ali i drugima.

Offline Zoé

• *
  • Spol: Ženski
« Odgovori #5 u: 18.02.2021, 23:18:23 »
Jedan si mi od dražih likova bracca, pohvale za biografiju, lijepo sve napisano.. Hvala za respect, imaš ga i ti od mene naravno i sve najbolje u rl :'D
04.09.2020.
Zoe Lopez vise nije lider.  Danas je dan zalosti u Ruskoj mafiji, jer ovakvog lidera vise necete imati. Danas svi imate zabranu pisanja na o chat !

Offline Dontoni

• Osobni Tekst
  • *
« Odgovori #6 u: 19.02.2021, 00:03:46 »
Brat moj najjaci prvo da kazem da si veoma zreo za svoje godine i zato si mi uvijek bio drag. Volio sam uvijek pricat na discordu s tobom i ono vrijeme na kanteru isto legendarno. Volio sam da di vise napisao o svojoj karijeri ipak si imao najsesi lidere hahahaha. Zoe prvi smo na listi to znaci da smo bili dobri lideri hahahaha. Hvala na respektu brat moj imas i ti veliki respekt od mene. <3
Dontoni Corleone - Donito
Game Helper - Game Admin Lvl. 2
Russian Mafia Legend
ex. Moderator "Obrazovanje" i "Glazba"
ex. Grove Street Leader
ex. Federal Bureau of Investigation Leader 2x & Legend
Los Balkan member since 2014

PIU PIU!

Offline Ado Duka

• *
« Odgovori #7 u: 19.02.2021, 02:29:13 »
kako slatko napisano a ovu respekt listu ako si sastavljao onako redom za koga imas najveci respekt i ako sam ti ja na jedan'estom mjestu onda mi se ne obracaj

Online Dzudija

• Pasquale Archembault
  • *
« Odgovori #8 u: 19.02.2021, 10:47:18 »
Jako kratka biografija. S ovakvom ne bi ni preko veze posao u državnim jaslam dobio. Mogao si neke dogadjaje ubaciti i ispricati ih i slicno. Ovako samo pricas u kojoj si org i koji rank sto je dosta nezanimljivo. Pohvale na trudu jer opet slabo tko pise biografije u zadnje vrijeme pa bolje ista nego nsta

Online ʏᴏᴜɴɢ ᴋɪɴɢ

• #ꜰʀᴇᴇᴅᴇᴍʙᴏʏᴢ
  • *
« Odgovori #9 u: 19.02.2021, 14:55:01 »
Dobro si opisao vdm liderstvo, otprilike svi su nesto radili osim tebe..

JASON SHAKUR - LOS AZTECAS - EL CUATE

EX. GROVE STREET LEADER
EX. VAGOS GANG LEADER
EX. ULTRA ADMINISTRATOR
EX. GLOBAL MODERATOR
EX. GAME ADMINISTRATOR

Offline M1re

• Quit4life
  • *
« Odgovori #10 u: 19.02.2021, 21:38:33 »
Dobro si opisao vdm liderstvo, otprilike svi su nesto radili osim tebe..

Iskreno mi je glupo da pricam o svom radu u organizaciji zato sto bi bilo da hvalim ili pljujem svoj rad. To je tvoje misljenje, ali eto...
Bolje sa ovcama na njivi, nego sa cobanima na vlasti
Pablo Diablo - Pablex
ex. VDM Lider & Legend
ex.  Admin [1]

Sonny19cm

« Odgovori #11 u: 20.02.2021, 08:26:21 »
Svidja mi se biografija sve 5 samo mi je malo zao sto se uvek sve zavrsavalo nekim tuznim krajem (Ban,Skidanje,itd...).
Znam u potpunosti kakav si momak i stvarno imas respect od mene samo CS GO da naucis igrati i bices top hehe.
Hvala na respectu brt imas ga i ti od mene.

Offline Spokzz ❤︎

• Hasam u pekari Al vidim da svi reperi se prepali
  • *
« Odgovori #12 u: 20.02.2021, 11:35:26 »
Dobar lik, oke biografija. Vrlo zrela osoba za te godine, hvala na respectu imas ga i od mene. Samo manje citeraj i bice ti zanimljivija igra  :D
Russian Mafia Legend

Russia is my home ❤︎

Offline D3xZ3R

« Odgovori #13 u: 20.02.2021, 11:48:18 »
Odlična biografija, fino sve napisano uređeno, sviđa mi see.
Hvala na respectu bratko moj imaš ga i ti od mene lave moj.

Samo što je Naruto reko žao mi što na kraju se završi uvijek (Ban, skidanje ...)
LA COSA NOSTRA & GROVE STREET LEADER
GAME ADMIN, GLOBAL MODERATOR, ULTRA ADMIN, HEAD ADMIN
NADZORNIK LEADER TEAM & MODERATOR TEAM