Autor Tema: [DISKUSIJA] Najbolji game studio  (Posjeta: 1328 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline whi$py

• *
Odg: [DISKUSIJA] Najbolji game studio
« Odgovori #25 u: 26.12.2020, 13:24:20 »
Ne igram baš neš previše od njih al EA mi se čini najkvalitetniji od svih ovih ostalih

Isto tak Blizzard je bio super prije neg ih je Activision kupio i sjebo sa svojom retardiranom moneygrab politikom

Offline Nyssa ❤

• ????????????????
  • *
  • Spol: Muški
« Odgovori #26 u: 26.12.2020, 14:29:24 »
Nemojte gledat studije po nekim igrama koje su izasle prije 10 godina. Gledajte kakav je studio trenutno i kako se ponasaju. Okej Ubisoft je napravio jedan od najlegedarnijih serijala ikada (Far Cry, Assassin's Creed..) ali brate iste te serijale su zasrali nemoguce. I to su ih zasrali jer im je cilj natrpat sto vise para pa izbacuju nedovrsene igre jer znaju da ce ih ljudi kupit samo zbog imena.

Ubisoft izbacuje nedovrsene igre, Activision izbacuje iste igre vec godinama, EA stalno u kontroverzama zbog lootboxeva. A o tome kako im developeri rade po 12 sati dnevno necu ni da pricam..

Prove me wrong.

ex. Gaming zona moderator | ex. Filmovi i Serije | ex. Vijesti i Zanimljivosti

Offline izzy.

• Spol: Ženski
« Odgovori #27 u: 26.12.2020, 18:00:37 »
Nemojte gledat studije po nekim igrama koje su izasle prije 10 godina. Gledajte kakav je studio trenutno i kako se ponasaju. Okej Ubisoft je napravio jedan od najlegedarnijih serijala ikada (Far Cry, Assassin's Creed..) ali brate iste te serijale su zasrali nemoguce. I to su ih zasrali jer im je cilj natrpat sto vise para pa izbacuju nedovrsene igre jer znaju da ce ih ljudi kupit samo zbog imena.

Ubisoft izbacuje nedovrsene igre, Activision izbacuje iste igre vec godinama, EA stalno u kontroverzama zbog lootboxeva. A o tome kako im developeri rade po 12 sati dnevno necu ni da pricam..

Prove me wrong.

sve si točno rekao, samo slijep i polu glup čovjek može reć da nisi u pravu

ljudi koji ovdje prosipaju svoju pamet, odnosno gluposti poput nekih vjerojatno nisu nikad ni igrali te igrice koje pišu nego su gledali walkthrough na yt-u pa misle da su pokupili svu pamet ovog svijeta

Offline The Hawks™

• SA
  • *
« Odgovori #28 u: 26.12.2020, 19:58:06 »
realno rockstar nema nekvalitetnu igricu

Offline Dario Kormanjec

• "Život je Slika u pokretu."
  • *
« Odgovori #29 u: 27.12.2020, 13:10:19 »
Meni osobno se veoma sviđa 'Capcom'. Resident Evil serijal - skidam kapu, kako se kaže. Engine je odličan(...)

Offline Nyssa ❤

• ????????????????
  • *
« Odgovori #30 u: 28.12.2020, 01:31:56 »
realno rockstar nema nekvalitetnu igricu

ali previse razvlace vrijeme izmedju njih. Ja sam uvijek za to da se ne izbacuje polu-gotova igra ali isto tako evo vec 7+ godina muzu gtaV samo zato jer im multiplayer dobro ide

ex. Gaming zona moderator | ex. Filmovi i Serije | ex. Vijesti i Zanimljivosti

Offline Bobi

• besides Ye they can't stand besides me
  • *
« Odgovori #31 u: 28.12.2020, 22:43:15 »
rockstar primarno zbog rage-a, mislim da im niti jedan studio nije ni blizu što ste enginea tiče

cdpr odmah nakon zbog tw3
predsjednik igrača los balkana