Autor Tema: [BIOGRAFIJA] Mark Bently  (Posjeta: 1880 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline supermen.

• *
  • Spol: Muški
[BIOGRAFIJA] Mark Bently
« u: 31.10.2020, 11:36:09 »

BIOGRAFIJA - MARK BENTLY

RL KARAKTER

• Moje ime je Franjo, imam 24 godine. Završio sam elektrotehničku školu, radim kao voditelj skladišta već 2-3 godine. U slobodno vrijeme tu i tamo odem u teretanu i to je to.

UVOD U MOJ SAMP LIK

• Prije svega da u što kraćim crtama probam upoznati sa samim startom i pravljenjem ovog accounta. Davno, prije 10 godina cca. sam možda tek prvi puta upalio SA:MP i krenio igrati. Naravno, kao i svaki početnik i svako dijete lutao po raznim stranim stunt i sličnim serverima. Malo po malo sam stekao sve veće iskustvo o samoj igrici, te nedugo nakon toga, možda već 2011 godine posjedovao svoj server koji je vođen sa još jednim likom. Tu sam se prvi puta i upoznao sa MTA ( mapanjem ) , imao račune na raznim SA:MP forumima i reklamirao server što je prvenstveno i bio moj dio zadatka dok je on rješavao skriptu.
    Imali smo i uspona i padova, mislim da nam je tada bio rekord nekih 60 70 igrača, nisam siguran, no vrlo brzo je to sve spalo na 15 - 20 nakon čega zatvaramo server ( nešto prije GRa ovdje 2012. godine ).
    Osoba koja je vodila taj server samnom me je uputila u GR ovdje ( jedan dio vremena između lutanja po ovim stunt serverima i otvaranjem svoga sam i igrao ovdje, negdje početkom 2011. godine i tada sam se zvao Zuca_Naberavu, a ban sam dobio upravo zbog reklamiranja servera ) i predložila da napravimo jedan account i zajedno igramo na njemu. Tako je on napravio IG account Mark_Benty ( koji je evo ostao sve do sada ) i forum account Iljo.

NASTAVAK PRIČE OKO POČETKA

• Tako smo ja i on sigurno prvih mjesec - dva igrali zajedno na accountu, sjećam se dobro da smo bili među top 3 igrača u početku sa nabijanjem levela, mislim da je tada bio jedino veći level Dovla ili tako nešto Skavione.
    Nakon tih mjesec - dva, taj Iljo odluči prestati igrati i forum i IG account prepušta meni u potpunosti i od tada do dana današnjeg jedino i samo ja koristim ta dva accounta.

LCN #1

• Kao što stariji igrači znaju, gotovo cijelu svoju karijeru igranja ovdje sam proveo u ovoj organizaciji. Naravno, prva organizacija je La Cosa Nostra. Prijavio sam se, dobio test, nisam siguran tko me je testirao no tu je bila ona stara LCN raja Bero,Zexy,King,Leo,Trza,Fiky ..... Stvarno taj početak sam bio i sam jako aktivan i relativno dobro napredovao u organizaciji, no dolazi ljeto 2012 godine kada idem na popravni iz fizike i naravno dobivam zabranu igranja dok ne prođem. Iz toga razloga se dobivanje tog lidera malo odužilo, no isplatilo se.
    Vraćam se kasnije igranju, i negdje krajem 2012. godine / početak 2013. ( tko će se nakon toliko godina svega toga sjetit točno ) dobivam svog prvog lidera.

LCN LIDER #1

• Kada sam krenio pisati biografiju mislio sam da se svega sjećam i htio sam detaljno opisati sve te situacije. No, tolike godine su prošle, toliko likova, toliko pozicija da se stvarno više ne mogu sjetiti skoro ni sa kime točno sam prvi puta bio lider. Mislim da se radilo o Carl_Mungos-u. Uglavnom, ono čega se sjećam je to da sam bio 3 mjeseca lider, slobodno i bez grižnje savjesti mogu reći da smo kao organizacija u ta 3 mjeseca mog liderstva bili najjači sigurno 2 - 2 i pol mjeseca, imali smo padova ali smo se uvijek držali vrha.
    Nakon toga odlazim sa pozicije lidera i dobivam prvi puta legendu.

LCN LIDER #2 i GAME ADMIN

• Nakon dobivene legende, naravno da ne izlazim iz organizacije nego i dalje ostajem u LCNu i tu deremo dalje. Moja aktivnost je kroz svo to vrijeme bilo na kako kada, nisam znao biti umjeren, ili me nije bilo, ili kada sam igrao - onda sam igrao poštenih 10 sati dnevno ( pogotovo u danima kada nije bilo škole ).
    Sjećam se da sam dobio i drugog lidera na prijavama iako sam već bio legenda, tu sam nešto kraće bio lider ali definitivno opravdao svoju legendu.

Sa lider pozicije odlazim jer sam imao osjećaj da ću dobiti admina na prijavama ( Theo je tu još bio ) jer sam bio dobar sa Davorom, Djapetom, Mausom i gnjavio sam ih da mi ga srede.
    Tako je i bilo, prvog admina dobivam kod Thea. Taj osjećaj, 2013 godine kada vidiš admin board je neopisiv, rezultate sam vidio u školi, sjećam se da sam trčao kući sa busa da bi došao kući što prije i sjeo na komp i sve fino pročitao, proučio i uhvatio se posla.
    Aktivan sam bio što je Theo prepoznao i vro brzo sam dogurao do admin level 3. Moja aktivnost naglo opada i Theo meni i nekolicini admina kao Frank Rosato, Sweet Weed , Treck Jack i drugi skida admine zbog neaktivnosti.
    Kod njega dobivam Elite Membera.

LCN LIDER #3

• Nakon skidanja admina, moja igra na određeno vrijeme prestaje. Nije prošlo dugo, ulazim u forum, vidim prijave za lidera LCN-a i dobijem želju za ponovnim igranjem. Tada je Mate Kamikazza bio Bog i manda i pitam Matu da mi da lidera što je i napravio, odmah je lockao prijave i napisao rezultate gdje meni daje lidera bez obzira što sam već bio legenda.
    Kažu treća sreća, kod mene nije bilo takvo. Svoja liderstva bih upravo tako i opisao po brojevima, prvo je bilo najbolje, drugo li - la, već ovo treće slabije ( ali smo svejedno bili na vrhu ).
    Tu je već počelo ovo vrijeme koje traje dan danas, nepošteno igranje, cheateranje i sl. stvari u kojima se ja na prvu nisam snašao, pogotovo jer sam došao na lider poziciju iz ničega i nisam imao nikakvu svoju posebnu ekipu. Tu gubim volju i odlazim sa pozicije lidera.

YM LIDER #1

• Kada sam otišao sa lidera LCN, tada je YM bila relativno slaba organizacija, imali su problem - najdalji HQ od doka, njihov je HQ. Odlučio sam otići tamo, pomoći toj organizaciji koliko kod mogu.
    Tako je i bilo, relativno aktivno igram i dobivam lidera YM organizacije.

YM LIDER #1 I GAME ADMIN #2

• Kada sam dobio lidera YM-a , probavao sam i pokušavao organizaciju podići na što veći nivo. Koliko toliko sam uspijevao, no sada već je stanje sa igračima, cheaterima i sl. stvarima je puno gora. Tu sam već počeo raditi i polako mi takvi igrači idu na živce.
    Tu odlučim kupiti admina da sve takve igrače banam. Tako da svog drugog, ali prvog kupljenog admina dobivam kod Nameda.

GAME ADMIN #2 I GLOBAL MODERATOR #1

• Nakon što mi je Named postavio admina, opasno i jako krećem u ono zbog čega sam ga i kupio, a to je proučavanje cheatova i hvatanje istih. Ni sam ne znam koliko ih je palo od strane mene, svoju igru sam posvetio jedino tome da ih što više uhvatim i udaljim sa servera.
    Tako da, tu guram brzo i na admin level 2, mislim i 3.
    No, meni je to bilo malo, htio sam se po prvi puta okušati kao Global Moderator što i uspijevam.

GLOBAL MODERATOR #1

• U to vrijeme je Slim Black bio global moderator, sa kojim sam tada, a i dan danas bio baš dobar. Tako smo mi pričali, i vjerovali ili ne, sam on mi je predložio uplatiti pola novaca Namedu da i ja dobijem globalca. Pošto sam već bio admin, tada je global bio 300 kuna. Znači, osoba koju nikad nisam, nažalost možda nikad niti neću upoznati u RL odlazi u poštu i uplaćuje Namedu 150kn ( i ja 150 ) meni za Globalca. Na tome, Slim-e moj, sam ti jako zahvalan.

GLOBAL MODERATOR, ULTRA ADMIN, CO HEAD , LEGACY ADMIN , SUPPORT , LB FRIEND

• Od toga dana, počinju sve moje " velike " pozicije na serveru. Apsolutno sam bio sve, od game admin level 1 do admin level 1337 ( eto jedino 1338 nisam, al dat će Arnel sada pa da i to probam ). U svemu sam se pronašao i svoje poslove odrađivao maksimalno fer i korektno.

SVRŠETAK

• Kako nakon dobrog seksa brzo dođe svršetak, tako i nakon dobre biografije ( heheh ) . Ima tu puno rupa još, puno priča - no jednostavno toliko toga sam prošao ovdje, da je nemoguće sjetiti se svega u evo ovih 30 - 45 min koliko pišem ovu biografiju, a kada bi se i sjetio, da sve napišem , trebalo bi mi 2 dana, a ne manje od sata.
    Ako se netko sjeti, nekakve zanimljive priče ili nešto sl. slobodno neka napiše ispod, pa ću u narednim postovima prokomentirati/objasniti ili obrazložiti.

S poštovanjem
Mark Bently

MARK BENTLY [14] ● LA COSA NOSTRA [6] ● LEGACY ADMIN [1338]
Hvala

Offline daks koko

• void int PostaviX(int x)const;{ return double &x};
Odg: [BIOGRAFIJA] Mark Bently
« Odgovori #1 u: 31.10.2020, 11:47:12 »
prelijepa biografija, pohvvale na trudu
Treba da se uvede nesto sto bi poboljsalo server

Online Retfala

• Don/Oyabun
  • *
« Odgovori #2 u: 31.10.2020, 11:58:18 »
Zanimljiva biografija i pohvale za trud mark
Ako nemas izmisli lovu,hodam po hudu sa nogom u grobu,punu torbu svega sto ne treba puko ko petarda al boliiii me k*urac

Offline Neki tamo momak

• Poznam dobre pice iz pekare dubravice
  • *
« Odgovori #3 u: 01.11.2020, 23:31:44 »
zanimljiva biografija sve pohvale na trudu

Offline clarence

• mo
  • *
« Odgovori #4 u: 02.11.2020, 00:19:05 »
Sjecam se scene kad ti je slim reko da ce ti uplatit pola para, nas 3 smo se vozali a ti si mislio da te zajebaje  rofl:
jopa zedorf

Offline supermen.

• *
« Odgovori #5 u: 02.11.2020, 12:46:29 »
Sjecam se scene kad ti je slim reko da ce ti uplatit pola para, nas 3 smo se vozali a ti si mislio da te zajebaje  rofl:

Jebo sebe sliku svoju

Hvala

Online Pashaa

• 𝒫𝒶𝓈𝒽𝒶𝒶 😎
  • *
« Odgovori #6 u: 02.11.2020, 13:10:44 »
Veoma fina i zanimljiva Biografija, sve pohlave  :)

x Pashaa Expert x

Offline Fritz

• Cosa Nostra 1950
  • *
« Odgovori #7 u: 08.11.2020, 11:06:46 »
Slabo opisano, bilo je tu svega

Offline Night

• Može sve.
  • *
« Odgovori #8 u: 08.11.2020, 11:13:24 »
Citat: izzy.
ok.

MATA GODLIKE  LA COSA NOSTRA LEGEND [7]  

LA COSA NOSTRA LEGEND SINCE : 16.04.2014

marFBI

« Odgovori #9 u: 08.11.2020, 12:10:31 »
Drago mi je Njofra ja sam Robert.

Svidja mi se BBC biigrafije , pristojna je biografija makar bi ja volija onu od 2 dana vidit na sto bi ispaala  roll:

Offline supermen.

• *
« Odgovori #10 u: 08.11.2020, 18:55:06 »
Slabo opisano, bilo je tu svega

A znam, jednostavno je teško 8 godina igranja opisati u doslovno nekoliko rečenica, ali eto ... Igrači poput tebe to pamte, a to je najvažnije

Drago mi je Njofra ja sam Robert.

Svidja mi se BBC biigrafije , pristojna je biografija makar bi ja volija onu od 2 dana vidit na sto bi ispaala  roll:

A na jedan dugačak životopis xD

Hvala

Offline Slim Back

• Acta, non verba.
  • *
« Odgovori #11 u: 04.12.2020, 00:49:01 »
E da daa, davna vremena  rofl:

100 puta procitana biografija i uvijek je zanimljiva, svaka cast Mark  :D

Offline el grande setzva

• kažem cest la vie, đe su rakija i ćevapi
  • *
« Odgovori #12 u: 04.12.2020, 14:23:50 »
Hahahaha, po ko zna koji put da pisemo biografije odje roll:

Imalo je naravno tu jos stosta za napisat i dodat, ali svakako jedan od boljih ljudi prije svega za svo vrijeme moga igranja ovdje.

Uvijek ce mi neke zajebancije ostat u sjecanju, kolko smo te prcali sa neku bivsu djevojku, svaki put joj ime zaboravim roll: (mozda Doris hahaha)

I vremena nezaboravna u LCNu, i poslije kad si me zvao da budem lider - na tome sam ti najvise zahvalan jer je taj period bukvalno posle 2012. - 13. sto se mene i moga igranja tice ubjedljivo najzanimljiviji dio igranja, kakvu sam ekipu skupio i kakva je zajebancija bila. I naravno posle toga kroz admin tim i sve ostalo sto je islo. Mnogo mi je drago sto si se i ti poslije svega malo "opustio" i shvatio da je citeranje kurac, da se moze zajebat i igrat igrica na max i bez citova, pa makar svi ostali ga imali. Posle tog ja mislim da smo ja i ti bili glavni "hvataci" citera hahaha, koliko sam se dobro osjecao kad banujem nekog to nisu istine roll:

Znas sve, nema potrebe pisati o "respectu" i ostalim glupostima, zna se koja je ekipa sto se mene tice vazda bila tu i koja ce mi vazda ostat u nekom sjecanju. Ljubim  :kiss:

Offline supermen.

• *
« Odgovori #13 u: 04.12.2020, 14:39:40 »

E da daa, davna vremena  rofl:

100 puta procitana biografija i uvijek je zanimljiva, svaka cast Mark  :D

Ma nije 100 puta, ovo je nova kad su stari pobrisali iako je ta stara bila bolja haha
Hvala Slim na svemuu, a najvise na 150 kn hahaha

Hahahaha, po ko zna koji put da pisemo biografije odje roll:

Imalo je naravno tu jos stosta za napisat i dodat, ali svakako jedan od boljih ljudi prije svega za svo vrijeme moga igranja ovdje.

Uvijek ce mi neke zajebancije ostat u sjecanju, kolko smo te prcali sa neku bivsu djevojku, svaki put joj ime zaboravim roll: (mozda Doris hahaha)

I vremena nezaboravna u LCNu, i poslije kad si me zvao da budem lider - na tome sam ti najvise zahvalan jer je taj period bukvalno posle 2012. - 13. sto se mene i moga igranja tice ubjedljivo najzanimljiviji dio igranja, kakvu sam ekipu skupio i kakva je zajebancija bila. I naravno posle toga kroz admin tim i sve ostalo sto je islo. Mnogo mi je drago sto si se i ti poslije svega malo "opustio" i shvatio da je citeranje kurac, da se moze zajebat i igrat igrica na max i bez citova, pa makar svi ostali ga imali. Posle tog ja mislim da smo ja i ti bili glavni "hvataci" citera hahaha, koliko sam se dobro osjecao kad banujem nekog to nisu istine roll:

Znas sve, nema potrebe pisati o "respectu" i ostalim glupostima, zna se koja je ekipa sto se mene tice vazda bila tu i koja ce mi vazda ostat u nekom sjecanju. Ljubim  :kiss:

A jebaji ga haha

Ma ima da, ali i sam znaš koliko je tu stvari prošlo da se pola ne sjećam, a ovu drugu polovicu bi mogao pisati tri dana haha
Je je, tako se zvala, znam da sam tražio od Thea cenzuru na to ime na forumu hahahahaha
Uff, znam taj osječaj, pa kažem ti admina sam bio kupio samo iz tog razloga da mogu banat čitere haha

Btw. evo zašto se ovakve igrice igraju, zbog ovakvih komentara i ovakvih likova nako 9 godina igre
Ljubim i ja  :zapaljen:

Hvala

Online DH Kaligula

• *
« Odgovori #14 u: 25.12.2020, 11:05:36 »
Biografija je super, no ako se ne varam dok se tek otvorio pdf Biografije bila je puno opširnija, žao mi je što se je brisalo jer su mnogi igrači koji su igrali prije i koji su na neki način stvorili zajednicu opisali kako je bilo nekad.

Offline |gѕғ| Dυรkα™

• Dedo ove igrice
  • *
« Odgovori #15 u: 25.12.2020, 16:08:27 »
Kad bi te sa glupim usporedio tacno bi glupog uvrijedio.

Ali koliko si ograničen malo je reći
2010 - 2018
Jos jednom lider Yakuza i 1x lider FBI i 2x put Game Admin, GMOD i admin lv  5
UKRATKO ALLAH
EX. BIO SVE I SVASTA -> DEDO OVE IGRICE

Offline supermen.

• *
« Odgovori #16 u: 29.12.2020, 19:47:09 »
Biografija je super, no ako se ne varam dok se tek otvorio pdf Biografije bila je puno opširnija, žao mi je što se je brisalo jer su mnogi igrači koji su igrali prije i koji su na neki način stvorili zajednicu opisali kako je bilo nekad.

Znam, šteta kako i za moju tako i za mnoge druge jer ih je bilo stvarno jako puno i stvarno se svašta u njima zanimljivog moglo pročitati. No šta je tu je, idemo napraviti novu povijest i nove biografije. :)

Hvala

Online Dzudija

• Pasquale Archembault
  • *
« Odgovori #17 u: 30.12.2020, 20:39:57 »
Išao si mi na kurac prije 5 godina sa glupom bilderskom pričom. Kad god bih te sreo ili bi te ubio ili spalio rutu. Nisam imao prilike upoznati te, ali iz ove biografije, ukoliko je objektivna, rekao bih da si ok momak i da sam pogriješio u vezi tebe. Vrlo osebujna biografija i puno uspomena. Pohvale na trudu.

Offline supermen.

• *
« Odgovori #18 u: 09.01.2021, 23:16:17 »
Išao si mi na kurac prije 5 godina sa glupom bilderskom pričom. Kad god bih te sreo ili bi te ubio ili spalio rutu. Nisam imao prilike upoznati te, ali iz ove biografije, ukoliko je objektivna, rekao bih da si ok momak i da sam pogriješio u vezi tebe. Vrlo osebujna biografija i puno uspomena. Pohvale na trudu.

A to su te predrasude prema nama bilderima  roll:

Hvala

Offline supermen.

• *
« Odgovori #19 u: 11.03.2021, 21:16:48 »

Evo sam u arhivi pronašao biografiju pisanu početkom 2019 godine pa kog zanima može i to pročitati.

POČETAK IGRANJA OVE IGRICE

• Kao i većina nas, svaku igricu pa tako i ovu krenete igrati zbog i sa svojim prijateljima. Ja sam mu prvi puta zaigrao ( ne držite me točno za riječ ali otprilike tamo negdje 2009 godine ), dakle prije desetak godina. Jasno je da je početak bio igranje na onim koje kakvim stranim stunt i sličnim svjetskim serverima jer za drugo nisam niti znao niti me previše zanimalo, bilo mi je bitno dogovoriti se sa prijateljima da uđemo i nađemo isti server i da se zajebavamo po istom.

OZBILJNIJA IGRA

• Nakon nekog vremena, prijatelji odustaju od SA:MPa i počinju igrati wow ili lol, no ja jednostavno niti sam imao kompjuter za nešto bolje niti su mi se takve igrice sviđale ostajem na ovoj i polako ali sigurno sve više upoznajem svijet SA:MP-a. Počelo je možda pola godine nakon što sam ju zaigrao, sasvim slučajno na fejsu nailazim na naše balkanske servere. Upoznajem neke ljude, sve više se informiram o istoj, počinjem posjećivati stranice odnosno forume vezane za SA:MP i vjerovali ili ne postajem u tadašnje vrijeme solidan maper. Nakon nekog vremena, počinjem igrati na jednom serveru našem, koji je zatvoren krajem 2012 godine, tamo dobivam i postajem jedan od vlasnika servera. Pošto je server imao mapera koji je ruku na srce bio bolji od mene, a u pawn iako sam se trudio u tadašnje vrijeme nisam znao ništa, jedini zadatak koji sam imao je marketing odnosno reklame servera.

PRVI DANI NA LOS BALKANU I ZANIMLJIVA PRIČA

• Na Los Balkan sam ušao prvi puta 2011 godine, jedinog nicka jer je prošlo jako dugo od tada kojeg se sjećam je Lovro_Cro ( a možda se najbolje i ne sjećam rofl: ). On, njegovi prijatelji ( tada i moji samp prijatelji ) smo osnovali kao neku civilnu bandu i dmali po doku jer koliko se sjećam tada je civilima bio zabranjen odlazak na isti, a meni je sve zabranjeno slatko pa tako i to. Ne znam odakle, ali imao sam neke love na računu i bio taj koji je dijelio iste gunove i na moj račun smo se zabavaljli. Tadašnji nickovi su mi bili Anto_Peric i Zuca_Naberavu.
    Ono što je ovdje zanimljivo, prije svih ovih događanja je moj ulazak u Police Department organizaciju. U tadašnje vrijeme je ovakav tip servera i takva uređenost bila za mene nepoznanica i nisam se odlično snalazio niti na forumu niti na serveru. Došao sam na ideju i na neku foru uspio napisati prijavu za PD, dobio sam test koji sam naravno pao, no ono što je interesantno prije testa sam dobio invite, i kada sam vidio da ću pasti pobjegao sam /q i lider me nije mogao kickati i tako sam ponekad dok nije bilo lidera i ne pisajuči ništa ulazio i zabavljao se u organizaciji. Svemu pa tako i tome je došao kraj kada je lider ( ne sjećam se tko ) u jednom trenu ušao InGame i dobio sam naravno kick iz iste.

BAN I NASTAVAK LUTANJA

• Kao što sam negdje gore već napisao, kada sam bio jedan od vlasnika servera ( tada je to bio roleplay server) zadatak mi je bilo reklamiranje tako da sam isti izreklamirao i ovdje na forumu i na serveru i dobio naravno banove i tu i IG. Tu moja igra ovdje na kratko prestaje. Nedugo nakon toga se i taj server ugasio i ja jednostavno nisam htio i nije mi se dalo ništa iz početka i nastavljam lutati po koje kakvim serverima i igrati čisto kada mi je bilo dosadno.

POVRATAK NA LOS BALKAN

• Jedan od mojih game admina, mi se javio na fejsu i obavjestio kako se ovdje sprema global restart i kako ako želim možemo zajedno igrati, što sam ja i prihvatio. On pravi forum account Iljo i on je taj koji je zapravo i napravio InGame account Mark Bently. Pošto je on bio mlađi od mene, ja sam taj koji je bio testiran od strane Zexy Mungos za LCN i naravno prošao test. Igrali smo obojica na istom accountu što je jako teško, nekada je se meni igralo u isto vrijeme kada i njemu i obrnuto ali od iz meni trenutno sad nepoznatog razloga je meni nedugo nakon global restarta ( otprilike na 15-om levelu u potpunosti predaje account ) i ja mijenjam šifru i na forumu i na serveru. Znam da koliko se sjećam, u tom početku rijetko, ali zbilja rijetko tko bio veći level na serveru od nas (jer smo igrali dvojica). Jedini nick ako sam ga dobro upamtio koji je bio veći level je Dovla Skavione.

NAJKRAĆA MOGUĆA PRIČA O ORGANIZACIJAMA

• Kao što sam gore napisao, prva organizacija nakon global restarta (dakle 2012 godina) biva La Cosa Nostra. Tadašnji lideri bili su koliko me pamćenje služi Bero Zuza i Igor Radojcic. Ja sam u to vrijeme zbilja bio aktivan jer nisam imao nekakvih drugih obaveza osim ići u školu i jako sam brzo i dobro napredovao u organizaciji i u kratkom roku postao vrlo dobar sa nekim od jako bitnim i poznatijim igračima na ovoj zajednici ( nickove neću pisati, znaju oni koji su to i oni koji su igrali u to vrijeme). Dolazi to usrano ljeto 2012 godine kada sam išao na taj popravni i naravno morao se okaniti igranja igrica i posvetiti se knjizi tako da je moja aktivnost iz tog razloga opala na nulu i moja prva lider pozicija se jako odužila. Lidera sam dobio tek tamo koliko se sjećam krajem 2012 godine ( dakle u organizaciji bio skoro godinu dana prije lider pozicije - sada se ne bude niti 10 rofl: ). Jako mi je žao što su takve stvari meni bile davno i morao bih se jako potruditi pogledati, tražiti i sl. da se točno sjećam svih kolega na lider pozicii pogotovo jer sam bio lider ove organizacije 3x puta tako da neću lupati bzvz, ali znam da su mi u to vrijeme jedini od kolega na poziciji lidera bili Carl Mungos, Domy Cruz , Leky Dawson, Eldar Hawks... Kao što rekoh, lider LCN-a sam bio 3x puta, odmah nakon prvog liderstva sam dobio legendu no nisam izlazio iz organizacije već sam u istoj igrao i kao legenda i to je razlog zbog kojeg sam bio više puta lider. Jednom, mislim da je upitanju treće liderstvo mi je sredio Djape ili Maus, više ni sam ne znam. Osim lider La Cosa Nostre, bio sam lider Yakuze kojeg sam naravno dobio uz onu dobru poznatu štelu od Mate Kamikazze jer je moje ime tada već bilo poznato i značilo svakom. Drugi ili treći odlazak sa lider pozicije sa La Cosa Nostre i odlazak sa lider pozicije Yakuze je bio u oba slučaja admin.

DOBIVANJE ADMINA, PRVI I DRUGI PUT

• Neki pričaju, neki misle iz razloga što stvarno to misle ili me jednostavno pokušavaju isporovicirati da sam prvi puta admina dobio tako što sam platio ali nisam, dobio sam ga na prijavama još u doba Thea, uz naravno sugestije Dajpeta koji je tada bio co administrator i Davora. Što se prve pozicije kao admin tiče, solidno sam napredovao naravno radi moje ozbiljnosti, rada, truda i aktivnosti, dobivam vrlo brzo admin level 3, jer nije u to vrijeme bilo event nightova kod kojih ja nisam bio ili glavni, ili jedan od glavnih organizatora, jednostavno sam imao i vremena i snage i živaca i volje za takvim nečim i to mi je bio baš neki gušt. Dolazim u razdoblje kada imam nekih problema u školi, bla bla, uz to mi odlazi i kompjuter i moja aktivnost opada i Theo meni, kao i koliko se sjećam u to vrijeme Sweet Weedu, Frank Rosatu skida admine. Bilo mi je krivo, jer sam imao najavljenu odsutnost no nisam mogao ništa pa sam se morao zadovoljiti Elite Memberu koji mi je bio postavljen od strane Thea.
  • Ovoga puta drugi put admin postajem u doba Nameda, samo ovoga puta sam platio. Počeo sam raditi, zarađivati, imao svoj novac, i nije mi bilo problem izdvojiti 200tinjak kuna koliko je tada Named tražio za admina ( ne mogu se sjetit baš točne cifre). Kupio sam ga jer sam bio lider Yakuze i uvidio da je na serveru jednostavno previše cheatera i previše onih koji su branjeni od administracij i jedini moj razlog što sam ga uzeo je da se takvih riješim jer su kvarili i meni i drugima igru. Koliko toliko sam uspijevao, svakodnevno rekonao i banao chetaere i također napredovao vrlo brzo. Tada je igrač pod imenom Slim Black bio global moderator, ja sam u to vrijeme bio jako dobar s njim i jednom smo došli na priču zašto si ne uzmem i globalca. Nisam htio jer mi je jednostavno bilo previše dati još 300kn za to i nisam smatrao to toliko potrebnim. No, vjerovali ili ne, osoba pod tim nickom, koju nikada ranije nisam vidio, koju nažalost vjerojatno neću nikada ni vidjeti je pristala dati pola novaca samo da i ja budem global moderator. Pitao sam Nameda, Named je to odobrio i tako on, kao i ja uplačujemo Namedu po 150kn za global moderatora. Malo po malo sam napredovao, pogotovo kada je Prekra došao na head poziciju i postajem Co Administrator na forumu ( koji se tada,a vjerujem ni sada po funkcijama ništa nije razlikovao od global moderatora ) i 1337 na serveru koji se u svakom pogledu dosta razlikova od ostalih admina.
    Da budem iskren, aktvinost mi i nije bila nekakava, no sve svoje zadaće kao co admin na forumu sam obavljao maksimalno fer, korektno i pošteno i sve situacije gledao objektivno i nikoga nisam branio. Dolazi jedan Sasha Conti, koji je kako sam uspio shvatiti jedan od većih kompleksaša ovdje i skida mi tu poziciju jer sam mu se u par navrata i stvari usprotivio jer nisam trpio nikakva sranja od nikoga i dozvolio da se samnom može ponašati kako se kome prdne. Skinio mi je prvu na ultru, a onda i skroz admina kojeg mi je naravno Prekra kasnije vratio kada se zbilo to sve što se zbilo.

KRAJ

• Kada bi ulazio u detalje, oko organiacija, oko admina i pričao samo malo detaljnije i spominjao samo jedan manji dio priča imao bih pisati šta o tome 3 dana, a ne malo jače evo od pola sata koliko mi je trebalo da ovo natipkam tako da ćemo takve stvari ovoga puta izbaciti iz ovoga teksta. Sada sam ponosan na svoj status legacy admina kojeg sam svojom dugogodišnjom igrom po mom mišljenju i zaslužio, nedavno sam imao namjeru vratiti se aktvinom igranju i bio dogovorio sa Maidom vraćanje u team, no shvatio sam da neću vjerojatno imati vremena koliko god volju i želju imao za time tako da sam od toga odustao.
  • Lijep pozdrav svima.

Hvala

Offline Djope

• OUT
  • *
« Odgovori #20 u: 13.03.2021, 07:13:23 »
10/11 godina tesko da moze da stane u jednu biografiju  :whateva:

De nadji i moju, trebalo bi da je ima tamo negde, mrzi me da pisem  roll:

Offline supermen.

• *
« Odgovori #21 u: 13.03.2021, 09:37:00 »
Bome nema, tvoje nema ni u arhivi  roll:

Hvala

Offline el grande setzva

• kažem cest la vie, đe su rakija i ćevapi
  • *
« Odgovori #22 u: 10.04.2021, 02:27:59 »
A moje? roll:

Offline supermen.

• *
« Odgovori #23 u: 10.04.2021, 17:33:14 »
A moje? roll:

Ima, samo su mi ove 2 slike zanimljivije

https://i.imgur.com/rV6ykjH.png
https://i.imgur.com/NgdhgOv.png

[center][b][size=18pt][shadow=black,left][color=dodgerblue]PREDSTAVLJANJE I POČETAK IGRANJA[/color][/shadow][/size][/b][/center]

[shadow=black,left][b][color=gray]Pozdrav, moje ime je Vasilije, dolazim iz Bara, iz Crne Gore, 21. godinu ('97 godište). Neću se mnogo bakćati sa kodovima i nebitnim stvarima, ukratko ću vam dati svoje viđenje servera i stvari koje su se dešavale za ovih nepunih 9 godina koliko sam član ove zajednice. Moji sami počeci na ovom serveru bili su u 7. mjesecu 2010. godine kada sam imao 13 godina, i kada smo bili toliko bezbrižni da nismo imali drugih obaveza sem lopte i igrica. Na server sam došao na nagovor nekadašnjih visoko pozicioniranih igrača ovog servera (Bear Martinson, Nicolas Varcetti i Ross Martinson). Oni su bili te 2010. i 2011. godine admini, lideri šta sve ne i uz njihovu pomoć sam se veoma brzo snašao na serveru. Head admini tada su bili osnivač ove zajednice Theodore Luxworth(tada Packman), Brut Infernal i Hary Cole (ako se dobro sjećam njegovog nika, a trebalo bi da da). Jedan veoma lijep period za igru, iako server nije imao ni približno naprednu skriptu i sve ostalo kao što je to danas. Jednostavno, bila je baš dobra ekipa, igrači nisi bili kao sad, čitera nije bilo i sve se svodilo na neku zajebanciju, opuštanje i druženje. Prvih par mjeseci sam bio sa mojim Baranima u Yakuzi jer je Bear bio lider, tu su bili i Kenan Named (koji je takođe bio head kasnije, no o tome malo opšrinije kad za to dođe vrijeme. Bili smo jedna od najjačih ekipa i bilo je bruka, tu sam upoznao prve igrače s kojima sam i danas u kontaktu, kao što su Deuce Rusayev (Chupko), Grda Sixx, Gaba Riddle, itd. To bi bilo nešto ukratko o tom početku i toj 2010. godini.[/color][/b][/shadow]

[hr]

[center][b][size=18pt][shadow=black,left][color=dodgerblue]PERIOD PRIJE 1. GLOBAL RESTARTA (DO 2012. GODINE)[/color][/shadow][/size][/b][/center]

[shadow=black,left][b][color=gray]Neko vrijeme od početka pa do sredine 2011. godine sam slabije igrao, no kad sam se vratio, neke stvari su se promijenile. Nije više bilo Bruta i Harya, ostao je samo Theo kao head admin, i tada je Kenan Named bio ako se ne varam 1337, nešto kao današnji Co Head. Takođe moji drugovi nisu igrali više, ostao je samo Nicolas. Do Global Restarta bio sam u Ballasima (Nicolas je bio lider pa smo se tamo skupili), Grove Street (u doba čuvenog liderstva Franka Frideya i Mirze Blazea koje je trajalo skoro godinu dana ako se ne varam) i La Cosa Nostre (lider je tada bio Bero Zuza drugog se ne sjećam). Nisam imao neku zapaženiju ulogu, ali mogu reći da sam bio od povjerenja Franku i Mirzi i da su me za brzo vrijeme zavoljeli i napredovao sam brže nego ostali. Tada je ugovor trajao 14 dana, i tek nakon toga možete a i ne morate dobiti rank 2. Svaki sledeći je veoma teško dobiti, a ja sam za mjesec dana bio već rank 4. I taj period je bio vrlo lijep za mene, uživao sam igrajući. I tako je sve išlo, do 2. mjeseca 2012. godine ako se ne varam kada je došao dugo najavljivani update i global restart. O njemu i tom periodu u pasusu ispod.[/color][/b][/shadow]

[hr]

[center][b][size=18pt][shadow=black,left][color=dodgerblue]1. GLOBAL RESTART I PERIOD DO 2017. GODINE[/color][/shadow][/size][/b][/center]

[shadow=black,left][b][color=gray]I tako je došao global restart i update. Otvorena je tema sa spiskom novosti i svega, i 90% igrača je bilo oduševljeno rekao bih. Na kratko da vam kažem jednu zanimljivost, a tiče se i novog Head admina ovog servera :D Kako se čekalo nekih mjesec dana na ponovno otvaranje servera, Nicolas, Davor i još pojedini su otvorili server da ubijamo dosadu dok se ne otvori Los Balkan. Server je imao neku vrstu kopije stare skripte i bila je puna bugova, ali kada je sve sređeno i server otvoren imali smo ako se dobro sjećam nekih stotinjak igrača skoro, i došli smo na ideju da probamo, zašto da ne. Imali smo neku free domenu, ne mogu se ni sjetiti kako smo ga nazvali, ali bila je dobra zajebancija neko vrijeme. Svi smo imali drugačije nickove, da nas ne bi provalili ko smo na Los Balkanu i tamo skinuli pozicije Nicolasu i ostalima. I tako je to sve lijepo išlo, ne sjećam se tačno šta se sve izdešavalo ali znam da je došlo do neke svađe i da su počeli jedni drugima skidati Administratore i server se ugasio i tu smo se svi vratili na Los Balkan. Da se vratimo na to. Došao je update, otvoren je server igrača 3-4 puta više nego prije, sve cvijeta, sve super. Ja sam otišao u PD, kod Davora i Elvira Sancheza i bilo je super. Sve je išlo kao po loju, dobre zajebancije, dobri lideri dobra ekipa. Tu sam upoznao mnogo mnogo ljudi i počeo sam da se izrazim malo debilno al ajde, "sticati neko ime na serveru". Brzo sam i dobio prvog lidera, upravo PD-a. Bilo je dobro, nisam bio baš najaktivniji, bio sam lider nekih mjesec ipo, i iako sam "zaslužio" legendu ja je nisam tražio jer sam mislio da je nisam zaslužio i da nisam bio toliko dobar lider kakav sam mogao biti da sam malo više radio. Tu sam stekao neku vrstu respekta mnogih većih admina, pa tako i Thea, koji mi je pola godine kasnije dao opet lidera PD-a iako nisam niti bio u organizaciji, i vjerujem da je tada bilo nekih koji su mi zamjerili i koji su ga više zaslužili, al ajde. Tu sam proveo baš lijepe dane, i stekao mnogo online prijatelja. Ovoga puta sam bio veoma aktivan, i radio sam veoma dobro svoj posao, te sam dobio legendu te organizacije. Nakon toga neko vrijeme nisam igrao, bio sam samo na forumu, gdje sam već bio moderator u par navrata, u više podforuma. Ne mogu sada tačno da se sjetim kada je to tačno bilo, ali sam kasnije bio i lider Yakuza Mafije, i tu je takođe bilo super, ali mi je lider skinut nepravedno i tu sam se posvađao sa pojedinim ljudima, no nije toliko bitno. Nakon toga neko vrijeme nisam igrao aktivno, više sam vremena provodio naforumu nego na serveru i bio sam moderator u par navrata, u više podforuma. Sve je to išlo maltene istim tokom, do jednog trenutka kad je palicu na serveru preuzeo Kenan Named od Thea. To me je malo zanimalo pa rekoh da se vratim malo na server. Prije toga samo da napomenem pošto će biti važno za priču, većinu vremena prije i posle Yakuze sam bio u La Cosa Nostri, gdje sam se sprijateljio sa Mark Bentlyem. Upravo on mi je negdje čini mi se 2016. godine, poslao PM na forumu u smislu da se LCN raspada i da mu treba neko ko je iskusan da bude lider te organizacije i predložio mene. Ja sam pristao na to i to mi je možda i najbolji potez od kada igram. Taj period lidera LCNa mi je vjerovatno jedan od najljepših, okupio sam staru ekipu, vratio mnogo mnogo starih igrača i bilo smo ubjedljivo najjači na serveru. Da ne dužim, nakon toga je i Named vidio moju "sposobnost" pa smo pregovarali oko toga da mi da admina, a ja sam trebao da mu radim donacije iz Crne Gore, no do ostvarenja toga nije došlo jer je nedugo poslije toga server hakovan ili šta li se već izdešavalo i bukvalno doveden pred gašenje, te se moja želja za adminom nije ispunila.[/color][/b][/shadow]

[hr]

[center][b][size=18pt][shadow=black,left][color=dodgerblue]2017. GODINA PA DO DANAS[/shadow][/size][/b][/center]

[shadow=black,left][b][color=gray]Nakon svih tih dešavanja, zajednica je bila pred raspadom, ali tu je uletio Prekra i spasio je. On je preuzeo tada server od Kenana Nameda i radio na vraćanju servera i foruma u stanje prije napada. Napokon je sve to odrađeno, i bile su prijave za administratore. Ja sam bio ubijeđen da ću dobiti admina, jer sam sam Prekrom bio u veoma dobrim odnosima, i znao je kakav sam lider bio. Tu sam prvi put dobio admina na ovom serveru (posle 7 godina igranja hahaha). Sebi sam dao cilj da banujem što više čitera, jer su mi upravo čiteri najviše smetali na serveru i zbog njih je čitav sistem koji je bio prije kada je bilo predobro za igrati, sjeban. Tako je i bilo i uglavnom sam bio na reconu i gledao warove. Mnogo sam čitera banovao, i bio sam dobar admin, zato sam i brzo napredovao do global admina, poslije nekih mjesec dana. Tada sam uzeo na sebe veliku odgovornost i "vodio" sam lidere i moderatore. Ja i King smo jedno vrijeme zajedno bili nadzornici lidera, i pokušavali da damo što veću ovlast liderima, da ne moraju za svaku sitnicu da pitaju u bordu itd., što je evo danas na snazi i drago mi je da je tako. Prekri sam stalno slao neke nove ideje, i na kraju me je pustio da uvedem neke nove podforume i proširim forum. Tako recimo podforum "Vruča pitanja" sam ja ubacio, zajedno sa Curtisom i evo ispostavilo se da je pun pogodak. Rekao bih da sam veoma brzo stekao povjerenje i tada bih vjerovatno da sam nastavio da igram bio brzo veći admin level od Globala, vjerujem i Co Administrator, ali jednostavno nailazi neki period kada mi nije bilo nidočega, a najmanje do sampa. Pokušavao sam da se vadim na neke odsutnosti i to, ali nije išlo, pa sam otišao sa admina. U to vrijeme kada sam bio global admin, server je cvjetao, brojke su premašivale 500 i sve je bilo super. Nakon toga opet nisam igrao neko vrijeme, ali sam pratio situaciju na forumu uvijek. Tu su se smjenjivali Conti, Maid, ne mogu se ni ja više tačno sjetiti na mjesto head admina, Conti je htio da radi neke updateove, pa je nakon toga bila svađa između Prekre i njega i on je otišao. Vratio sam se igranju nedavno, kada je bio ovaj zadnji global restart, i prijavio se za lidera La Cosa Nostre. Prekra me je pitao oću li biti aktivan, ja sam potvrdno odgovorio i dobio sam lidera. Međutim par dana nakon toga, dešavaju mi se neke dosadne stvari, slomio sam ruku, i jednostavno nisam bio u mogućnosti da igram samp, dosadno mi je bilo da stojim samo u HQ. Tu su mi skinuli lidera, sasavim opravdano jer jednostavno nisam niti mogao ulaziti IG. Nakon skidanja gipsa sam pitao Prekru da mi da admina, i da ću biti aktivan, što je on i uradio i evo i dalje sam admin. Tražio sam mu admina iz istog razloga kao i prvi put kada sam ga dobio. Da banujem čitere, i da pomažem ovoj zajednici koliko god mogu, nije mi neki trip da mi Admin stoji samo kao pozicija, samo želim da sam tu za ovu zajednicu koja mi je donijela mnogo lijepih stvari za ovih 9 godina. Tako je i bilo, čim sam došao na admin poziciju, odma sam počeo sa banovima i banovao stvardno dosta čitera, i nastavićemo tako i dalje, i nadam se da ću pomoći ovoj zajednici koliko god sam u mogućnosti! :)

Ova tema je čisto eto da približim novijim igračima i ostalim ljudima koji me ne znaju baš najbolje, ko sam, šta sam, te da im dam moje viđenje ovog servera i zajednice za ovih 9 godine. Takođe iskoristio bih priliku i u ovoj temi da poželim sreću novim šefovima Davoru i Dubyu, i da zajednica ide samo naprijed! Toliko od mene ljudi, fala na čitanju ako ste sve pročitali, bačite neki komentar ako želite i to je to.

Na kraju evo jedan mali albumčić slika iz 2010 i 2011. godine - https://imgur.com/a/5I0WsbK

A dosta drugih slika ako vas zanima, možete naći na mom imgur profilu - https://imgur.com/user/vasquez1nhoo

Hvala