Autor Tema: [BIOGRAFIJA]Pedro Zalinsky / Jale Infernal  (Posjeta: 589 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mali Jale

• *
  • Spol: Muški
[BIOGRAFIJA]Pedro Zalinsky / Jale Infernal
« u: 18.10.2020, 15:17:28 »

BIOGRAFIJA - Pedro Zalinsky / Jale Infernal

Ko Sam Ja?

Sta ima? Zovem Se Mahir Trenutno Imam 14 God,Dolazim Iz Bosne i Hercegovine,Zivim U Gorazdu[glow]

Kako Sam Došao Na Server ?

Na Server Sam Daosao 2015g,Od Brata Sam Nekako Skontao Igrat i Skontao Sta Sve Treba Al Nisam Znao Instalirati Igricu I Tada Je Ducky Sanchez Pomogao I Doveo Me Na Serveru I Registrovao Mi Account I Poceo Aktivno Igrat I Ako Nisam Znao Ni Vozit Auto..

Prva Organizacija ?

Prva Organizacija Mi Je Bila Los Aztecas Sto Iskreno Nisam Znao Se Ni Ubacit u Org Samo Sam dobio Invite I Igrao I Naucio Deliver Vozit i Komande Rokat Po 5 sati.Od Tada Sam Znao Da Ce Mi Los Aztecas Najdraza Organizacija Biti Sad I Nadalje,Tad sam Skontao Da Cu Uvijek Ulazit I Zadatak Mi Je Biti Lider Jednom.Sjecam Se Da Sam Zamalo Dobio Na Slucajnost Lidera Al Nakraju Mi Je bio Skinut I Nastavio Sa Drugim Organizacijama Kao La Cosa Nostra.

La Cosa Nostra

La Cosa Nostra Mi Je Bila 2 Organizacija i Tacno Za Mene Najuspjesnija Organizacija U Kojoj Sam Bio U Tom Vreme,Tada Sam Se Znao Dmat Al Bi Uvijek Padao I Meni Je To Dokurcilo I pitao sam Jalinha Pacarellia I Franka Infernala Da Me Nauce Posto su Oni Tada Bili Dobri U Cbugu I Pokazali I Skontao Sam Radit A Cbug I Vjezbao I Vjezbao I Slavadao Al Posto Sam U To Vrijeme Bio Bot Nisam Nista Mjenjao u Opcije Tako Da Mi Je Framelimiter Bio Upaljen A Ja Nista to Nisam znao Pa sam Bio Pitao Koji Je Problem i Rekli Mi,Od Tada Sam Najvise Killova Nabijao I Nekako Sam Osvojio Svoj Nadimak Na Serveru Svi Znate Za Taj Nadimak (Mali Jale).Sjecam Se Da Mi Je Neko To Ime Dao Na TeamSpead 3 I Da Su Me Tada Svi Zvali Zbog Mog Cbuga Sto sam radio a i Godine Sto Sam Imao Tada..

Quit 2 Godine

Prvi Ban Kada Sam Dobio Na Serveru Nije Mi Se Vise Igralo Al Opet sm Poeco I Napravio Jalinho Infernal Account i Opet Aktivno Igrat Al Opet Je Bio Problem..Svi Su Govorili Da Sam Najjaci I To Sve Al Opet Sam Ja Najvise Padao I Meni Nije To Bilo Uredu..Kao Svi Sto Znate Te 2 Godine Sam Poceo Po Ruskim Da Igram Uspijo Sam Dobiti Poziciju I Rokao Sve Sto Mi Je Prislo Do Mene Al Taj Skill Mozete Pretjerati Ko Sto Sam Ja Sad

Ova Godina

Svi Znate Da Sam Bio Banovan Na Jale Infernal I Dosao Unban dayz Dobio Sam Unban I Bio Sam U Los Aztecas A Kickan Nisam Bio.. Belly Mi Je Dozvolio Da Ostanem I Da Potrazim Da Me Stavi Na ML..Ostao Sam Tu Kada Se Je Organizacija Srusila Od Jednom I Pomogao Sam Bellyu Kolko Sam Mogao I Tacno Smo Haman Sve Winali I Zone I Warove..U Los Aztecas Sam Prvi Put Bio Rank 3 4 i 5 15 Dana Kasnije Trebao Sam Dobit Lidera Jer Belly Uzeo Admina A Ja Sam Imao Haman 200 Sati Tada Al Bili Smo Se On I Ja Posvadali Od Neceg I Dok Smo Se Pomirili Ban Sam Dobio..Tada Sam Postao Najgori lik Sto Sam Mogao Da Budem Prvi Put Sam Mogao Dobit Lidera Al Opet mi Sve Unisteno Bilo Kao Uvijek :sadmilakse: :|

Ballas Gang

Kada Je Frank Martinez Dobio Ballas Gang Lidera Odma Sam Stavio Zadatak Otici Njemu I Pomoci Koliko Mogu Al Nakraju Tada Mi Je Bio Sjeban PC i Nisam Dostigao Nista Da Mu Pomognem Nikako,Al Kasnije Sam Opet Dosao I Pomogo I Nabijao Killova I Winao Warova Nekad Al Tu Su Uz Mene Bili Jake Smith Vade Diablo I Vedad Smith Nas Cetvorica Smo Uvijek Najvise Killova Nabijali Po Discordu Pricali I Winali Sto Smo Mogli.

Yakuza Mafia

Yakuza Mafija Mi Je Bila Top 3 Najdraza Organizacija I Na Jale Infernal Nisam Bio U Organizaciju I Mene Brat Moj Kaniel Outis Zove Da Mu Dodem I Ja Sam Rado Pristao.. Kanije Din Skrillex/Ryan Carter Je Dobio Lidera Od  Tada Sam Radio Rute I Isao Po Doku Unistavao I Sve Sto Sam Mogao Na Waru Al Na Waru Nisam Iskreno Nista Killova Mogao Posto Znate Cela Mumeta Kaniela Eda I Jerka Jedva Sam Kill Nabio Jer Su Oni Pobijali Sve Sto Su Vijdeli Al Opet Sam Se Zabavljao Al Ja Kolko Sam Tada Shvatio Da Me Nisu Zeljeli I Ja Sam Se Osjecao Da Ne Pripadam U Ovoj Organizacija.

Vagos Gang

Poslje Izlaska Iz Yakuze Mafije Otisao Sam U Vagos Gang I Pomogao Marinu Winao Samu Dosta Warova Sam A Dok Je Njih Bilo 100 Naprimjer Kao Los Aztecas.Kasnije Igrali Smo Pretivh Ballas Gang Gdje Sam Ja Ban Dobio Na Svoje Misljenje Jer Mi Je Dokrucilo Da Me Svako Prijavljuje I Da Mi Seru Da Sam Citer Naprimjer Kao Ovih Iz Makiove Ekipe Po Sto Puta Su Mi Srali Al Nikad Nisu Prosli Sa tim Samo Jednom Kad SAM Ja Rekao Da Me Banaju I Da Ne Zelim Vise Da igram.Tada Sam Opet Prestao Na nekoliko Sedmica I Vratio Sam Se.

Trenutno Stanje

Licno Sam Dobio Account Od Druga Jednog Koji Je U LCN Legenda Ja Sam Pristao Al Sam Morao Biti U LCN Ja Samu Iz Suze Rekao Moze..Al Posto Nije Bilo Mjesta Vise U Organizaciji Otisao Sam U Los Azteacs Gdje Je Svada Nastala Iz Medu Mene i Geniusa..Ja Sam Pitao Rofixa Moguli U Organizaciju Da Pomognem Tebi I Ostalima I Ako Imaju Dosta Dobri Dmera Opet Sam Zelio Jer Imam Puno Raje Tamo I Zelio Da Se Zabavim Snjima I Da Rokamo Na Warovima I Na Ligu

RESPEKT LISTA

Enis Votka

Jale Wizard

Jalinho Pacarelli

Frank Infernal

Ducky Sanchez

Jake Smith

Dark Wilson

Genius Sanchez

Ante Infernal

Roby Infernal

Joey Zeroff

Johnny Belly

Dafa Smith

Maki LuxWorth

Johnny Gallardo

Citava Yakuza Mafia

Citava La Cosa Nostra Mafia

Zelim Prvo Da Se Zahvalim Svima Koji Su Mi Pomogli I Ako Sam Koga Zaboravio Izvinavljam Se.

₣₳₭Ɇ ł₮
Ʉ₦₮łⱠ ɎØɄ ₥₳₭Ɇ ł₮
₵Ⱨ₳₦₲Ɇ ł₮
Ʉ₦₮łⱠ ɎØɄ ₴Ⱨ₳₱Ɇ ł₮
₦ł₲Ⱨ₮ Ⱡł₣Ɇ
₦ł₲Ⱨ₮ ₮ⱧØɄ₲Ⱨ₮₴, ₦ł₲Ⱨ₮ Ⱡł₲Ⱨ₮, ₵₳ⱠⱠ ł₮ ₳ ₦ł₲Ⱨ₮ ₵₳ⱠⱠ

Offline Geniu$

• Loš Balkan
Odg: [BIOGRAFIJA]Pedro Zalinsky / Jale Infernal
« Odgovori #1 u: 18.10.2020, 16:06:20 »
Pohvale na biografiju
Genius Sanchez
ex. LA - Legend

EUNE - KERAQQUAREED

marFBI

« Odgovori #2 u: 19.10.2020, 10:15:10 »
Top biografija svidja mi se BBC i sve si lipo opisa , brania san te i unarea koliko san moga , nisan moga vise od tog napravitit hehe

Hahahaha legende pocetna slova uvik velika stavlja ali fula si na pcocetku nisi stavia Dobio nego dobio to ti jako zamjeran haha

Hvala na respectu imas ga i ti od mene  :D

Offline JaLLa

• Nemoj da cekate jeceg, najjaceg sam nadjaco
  • *
« Odgovori #3 u: 19.10.2020, 15:56:48 »
Biografija ubija ko sto kaze Roby sve pohvale

Mage_Diablo

« Odgovori #4 u: 19.10.2020, 21:31:29 »
dobra biografija. samo mi nije jasna kapitalizacija na svakoj riječi ali eto. JAK SI

Offline Mali Jale

• *
« Odgovori #5 u: 21.10.2020, 17:36:47 »

NASTAVKA RESPEKT LISTE

Cavi Whisky
Reftala Corleone
Naruto Zero MC lik
Zoe Ashlay
Jake Pery
Renato Sanchez
Frank Martinez
Vade Diablo
Grgo Soprano
Johnny Castello (Zukex)
Storm Shadow
Tomy Genius
Mage Diablo Rodeni Brat
Besla Clayton
Black Answer
Citava Administracija
Ja ako sam opet nekog zaboravio izvinavljam se opet ne patim da sam imao puno frendova na lbu i to sranje i hvala na pohvale i moze mi se sa velikim slovima ISKR

₣₳₭Ɇ ł₮
Ʉ₦₮łⱠ ɎØɄ ₥₳₭Ɇ ł₮
₵Ⱨ₳₦₲Ɇ ł₮
Ʉ₦₮łⱠ ɎØɄ ₴Ⱨ₳₱Ɇ ł₮
₦ł₲Ⱨ₮ Ⱡł₣Ɇ

Belly.

« Odgovori #6 u: 21.10.2020, 18:26:11 »
Dobra biografija, imaš gramatičkih grešaka, ali je okej.

Dobar si lik, uvek izađeš u susret, samo si tvrdoglav u nekim situacijama, ali si mi drag. Hvala ti što si mi bio u LA i pomogao i hvala na respectu, imaš ga i ti od mene.

Offline Zoé

• *
  • Spol: Ženski
« Odgovori #7 u: 21.10.2020, 19:05:59 »
Dobra biografija, svidja mi se, ima malo greškica ali sve u svemu lijepo je napisano, hvala za respekt imaš ga i ti od mene i vidimo se ig :'D
04.09.2020.
Zoe Lopez vise nije lider.  Danas je dan zalosti u Ruskoj mafiji, jer ovakvog lidera vise necete imati. Danas svi imate zabranu pisanja na o chat !

Offline Mali Jale

• *
« Odgovori #8 u: 30.10.2020, 22:59:00 »
ja sam quitao za svoje dobro i da bogda da cemo se vise ikad vidjet na serveru zbog nase (administracije) sadasnje ne zelim nikako da se patim vise i ako se vratim bice wow za mene i za svakog i molim da mi se obrise forum account i da se upoznamo nekad :bored:

₣₳₭Ɇ ł₮
Ʉ₦₮łⱠ ɎØɄ ₥₳₭Ɇ ł₮
₵Ⱨ₳₦₲Ɇ ł₮
Ʉ₦₮łⱠ ɎØɄ ₴Ⱨ₳₱Ɇ ł₮
₦ł₲Ⱨ₮ Ⱡł₣Ɇ