Autor Tema: [BIOGRAFIJA]Tommy Rider  (Posjeta: 621 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomisha.

• Banaj ga
  • Spol: Muški
[BIOGRAFIJA]Tommy Rider
« u: 18.10.2020, 11:27:16 »

BIOGRAFIJA - TOMMY RIDER

DA SE PREDSTAVIM
  • Pozdrav svima, ja sam Ante imam 15 godina dolazim iz BiH.

POVRATAK NA SERVER

• Na Los Balkanu sam igrao prosle godine tj. 2019 dok je Prekra bio vlasnik, kada je se zatvorio server quito sam samp. Poslje nekog vremena vidim na Instagramu da se Los Balkan ponovno otvara i vratio sam se na server. (pisem od zadnjeg opena tj od onoga koji je bio u 5.1.2020!)

PRVA ORGANIZACIJA

• Nisam dugo trazio organizaciju i otisao sam u LA kod Renata i tu se nisam bas pokazao u punom svjetlu, ali poslje Renata je dosla jedna od mojih najdrazih orgi FBI. Tu je bilo nekih ljudi koje sam znao i s njima sam pricao na Discordu npr. Sonny_Zeroff, Cavi_Whisky, Dontoni_Corleone, Kiki_Corleone i Leo_Collins!

Vrijeme u FBI

• Tako sam bio u FBI vise od 5-6 mjeseci dosta sam se zabavio ali da krenemo iz pocetka. Dolazim u FBI dok  su bili lideri Dominik_Luxworth (Kolinda) i Cavi_Whisky poslje nekog vremena Kolinda odlazi s lidera i tu se otvara prilika da Kiki_Corleone koji je tada bio PL dobiva lidera.Poslje nekoliko tjedana Sonny_Zeroff dobiva PL-a.Nakon malo duzeg vremena Cavi odlazi s lidera i ide u Russian Mafiu (odlicnu orgu). Sonny_Zeroff dobiva lidera FBI-a ali nedugo ja dobijam suspenziju od PL-a i idem /quitorg (loš potez). Odlazim u Russian Mafiu. 

Russian Mafia

• Otisao sam u RM kod Cavia on je tada vec bio rank 3, lideri su bili Elektro Spoc i Emilio Barzini. Nakon nekoliko tjedana ekipa iz FBI-a dolazi u RM i tu krecu warovi, zone koje smo cesto osvajali.Nakon malo vremena poceo sam dolaziti discord i na TS3 sa clanovima. Tu sam upoznao Jamesa_Zera, Kenu_Carbona, Mahira_Cocaina.Poslje nekoliko mjeseci Zoe_Lopez i Dontoni_Corleone dobivaju lidera. Krenuli smo se ponovno uzdizati. Nakon njihovih legendi otissao sam u FBI.

FBI v2.

• Dolazim u FBI kod Naruta i toxicnog lidera FBI-a Zlatana. Poslje nekog vremena na serveru su krenuli padati igraci dnevno bilo bi 20 max 30 igraca. Ignazio stavlja random ID za admina i vipa i ja dobijam admina ID 75.

Vrijeme nakon admina

• Admin nisam bio dugo pa zato nisam ni pisao.Poslje admina sam ostao u HA pa smo otisli u YM.Dosli smo u YM i pocela se skupljati ekipa s discorda nakon par dana dobivam ban i quitam samp.

Unban days i vracanje stare skripte

• Kad sam vidio da se vraca stara skripta i da ima unban days doslo je kao secer na kraju.Dobivam unban i idem u VDM prijavljujem se za lidera ali dobivaju ga Jake_Pery i Elektro Spoc, no oni nisu bili dugo 2-3 dana lider i dolaze nove prijave, Pablo Diablo i Marko Smith dolaze na poziciju lidera! Nastavljam se truditi i biti bolji iz dana u dan!

RESPECT LISTA

Senci Neckboune
Owwen Neckboune
Sonny Zeroff
Zoe Lopez
Tetak Štefko (archie)
Dontoni Corleone
Cavi Whisky
Roby Infernal
Emilio Barzini
Elektro Spoc
Zlatan Margetic (toxicni lider)
Rick Sanchez
Rofix Trance
Leo Collins
Shane White
Johny Belly
Nihad Owien
Naruto Zero
Barrack Cruz
Eddie Brando (roleks, neš jače)
Viktor Corleone
Pablo Diablo
Marko Smith
Dafa Smith
Robert Need
Diego Bonnuci
Lukas Bonnuci
John Dillinger
Jake Pery
Marko Payne
Jopa Boyka
Marco Carola
Johnny Gallardo
Mevludin Cajic
Celo Cocaine
« Zadnja izmjena: 18.10.2020, 11:36:53 od ???????????????? ???????????? »
Tommy Rider
Voki odlican momak i prijatelj sve pohvale za njega ali je glup xD
My Sensei Proga <3

Offline Zoé

• *
  • Spol: Ženski
Odg: [BIOGRAFIJA]Tommy Rider
« Odgovori #1 u: 18.10.2020, 12:02:33 »
Pohvale na trudu Tomicee, lijepo napisana biografija, mogao si napisati od pocetka igranja, buutt, it doesn't matter.. :'D i hvala za respekt imas ga i ti od mene naravno. <3 (btw cujemo se na dc nekad kad budes imao dublji glas od mene hehe jk..) ;)))
04.09.2020.
Zoe Lopez vise nije lider.  Danas je dan zalosti u Ruskoj mafiji, jer ovakvog lidera vise necete imati. Danas svi imate zabranu pisanja na o chat !

Online Zlatan.

• /q
  • *
« Odgovori #2 u: 18.10.2020, 12:09:54 »
E super biografija, samo prestani na prijavama stavljat ono da si bio moderator necega 2016. kad si poceo igrat 2019.

Offline Voki

• FBI u srcu
  • *
« Odgovori #3 u: 18.10.2020, 12:24:34 »
Super biografija sine moj lijepo sve napisano.Pohvale i hvl na respectu imas ga i ti od mn :)

ıllı Cavi Whisky [1] ıllı Federal Bureau Of Investigation ıllı Director[6] ıllı
ıllı Cavi Whisky [1] ıllı Russian Mafia ıllı Pakhan[6] ıllı

Online Msmith

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #4 u: 18.10.2020, 12:37:21 »
Super biografija, hvala na respektu imas ga i ti od mene :)
Marko Smith
Ex. Fabio Morrison

Offline Tomisha.

• Banaj ga
« Odgovori #5 u: 18.10.2020, 12:58:05 »
E super biografija, samo prestani na prijavama stavljat ono da si bio moderator necega 2016. kad si poceo igrat 2019.
brate nisam poceo igrat 2019 neg kazem kad sam igrao 2019 godine tad sam igrao a poceo igrati 2014 :D
Tommy Rider
Voki odlican momak i prijatelj sve pohvale za njega ali je glup xD
My Sensei Proga <3

Online Zlatan.

• /q
  • *
« Odgovori #6 u: 18.10.2020, 13:09:28 »
brate nisam poceo igrat 2019 neg kazem kad sam igrao 2019 godine tad sam igrao a poceo igrati 2014 :D

A ako je tako oprosti, bilo bi lijepo da si napisao malo i o tome periodu iz 2014.

Offline Spokzz ❤︎

• Hasam u pekari Al vidim da svi reperi se prepali
  • *
« Odgovori #7 u: 21.10.2020, 12:28:21 »
Dobra biografija frendac, sretno ti u RL i IG i danke na respektu imas ga i od mene.

Pohvale na trudu Tomicee, lijepo napisana biografija, mogao si napisati od pocetka igranja, buutt, it doesn't matter.. :'D i hvala za respekt imas ga i ti od mene naravno. <3 (btw cujemo se na dc nekad kad budes imao dublji glas od mene hehe jk..) ;)))

Hahahaha Zoeoe rrrrresi.
Russian Mafia Legend

Russia is my home ❤︎