Autor Tema: [BIOGRAFIJA] Owwen Neckboune  (Posjeta: 833 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

[BIOGRAFIJA] Owwen Neckboune
« u: 13.08.2020, 19:51:53 »

BIOGRAFIJA - OWWEN NECKBOUNE

DA SE PREDSTAVIM
  • Pozdrav svima, zovem se Martin, dolazim iz Srbije, imam 18 godina. Na serveru sam dosao 2013. godine, bas dosta vremena igram ovde, imao sam dosta iskustva i sa liderstvom i sa adminom. Necu pisat sve od pocetka, nego zadnji put kad sam se vratio na server ( Pocetak korone ).

POVRATAK NA SERVER

• Posle duze pauze, vratio sam se na server, gledao sam forum i neka nostalgija me spucala i odlucim da se vratim malo ovde, tad je pocela korona, karantin, policijski cas i sve to...

PRVA ORGANIZACIJA

• Lutam, trazim u koju cu organizaciju uc, vidim mog brata da je tu da igra (Senci King), listam forumom gledam u kojoj je orgi, vidim on je u FBI, lideri su tad bili Dontoni i Sonny. Dontoni jako drag lik, znamo se od pre i odlucim uc tamo. Senci je tad bio r2 i culi smo se discord, wapp i odlucimo da guramo do lidera. Stigli smo do R4 i on i ja, bili smo najjaci duo na serveru sto se toga tice, po 200 meta tjedno smo imali, ali zbog nepravde i guranje RL frendova od strane Sonnya, /quitorg smo otisli. Dontoni nas je molio da ostanemo, zato sto smo stvarno bili najaktivniji clanovi, ali rekli smo mu kad bude promenio kolegu da cemo se vratit. Bilo nam je zao posle zato sto smo izasli, ali sta je tu je. Nastavljamo zajednu u paketu da lutamo.

LUTANJE PO ORGANIZACIJAMA

• Lutali smo, trazili gde da odemo, nismo imali nista u planu da idemo da guramo negde do lidera, otisli smo u HA posle FBIa i jebali FBI nismo im davali hit, pravili ludilo, zezali se po serveru, bili smo i u LA i u GSF, ali nista specijalno, bili smo sve po 3/4/5 dana max u svim orgama, otisli smo u BGF kod Lovrica i Fikija, ali Senci je odlucio da odemo u LA, posto je Kirdjo bio R4 i trebao je bit sledeci lider, dok smo cekali odgovor nadleznih za skidanje sa BLa, doslo je do promene plana i meni Senci javlja da se vraca TT, da su Lewis i Kirdjo lideri i da idemo tamo.

THE TRIADS

• Dosla je i TT orga, prijave za clanove otvorene, prijavili smo se odmah, trudili smo se, bili smo aktivni, bilo je dosta igraca, bilo je zanimljivo igrat, bili smo jedna od najjacih organizacija na serveru, warove smo drali kao ludi, Lewis odlazi sa lidera senci je bio R3 tad, prijavljuje se za lidera i dobija ga. U dogovoru sa Kirdjom daju PLove meni i Bellyu, posle manje ili tjedan dana, Kirdjo takodjer pise odlazak, otvorene prijave za lidera TTa, prijavljujem se, znao sam da cu dobit lidera, ali samo lagano, cutim, kao nestrpljivo cekam rezultate.

THE TRIADS LIDERSTVO

• Stigli su rezultati za lidera, ja sav sretan, sa mojim bratom kolega, bas mi je bilo drago sto smo kolege postali, posto smo nerazdvojni. Usao sam ujutru oko 10 IG, postavili su mi lidera, odma sam spucao jedan war, posle toga sredio forum sve sto je trebalo, javljanje resio, sa MLa skinuo clanove koji vise nisu tu, dodao nove clanove, u toku dana dao sam jos 2 wara. Sva 3 sam win, dolazim pridvece do kuce da nesto obavim, ulazim IG neko je trazio RUP, usao IG dao mu RUP i izaso opet vani, posle 10/15 minuta pise mi Roby Infernal na wapp da nisam lider vise. Ja kazem de ne seri sad bio kuci, on kaze pogledaj forum. Ja pogledao forum kad sam i imao sta vidit, reforma...

REFORMA

• Posle reforme sam izgubio i volju za igranjem, dobio sam lidera posle 4 godine, a nisam bio lider ni 10h... Sve se menja, sta cemo kako cemo, dogovorimo se Senci i ja idemo malo kod Eddia Branda u HA. Tamo smo usli i cekali da vidimo sta se desava sa nama, kojima je skinut lider. Vracanje statistike smo dobili. Ja sam bio R4, Senci R3, isto zezanje kao i u FBI, jurimo mete, deremo, maltretiramo ljude po serveru snipom. Ludnica je bila... Dogovorili smo se otic kod Axshaya u BGF, oni su dosli kod nas u TT bili tu, pomagali nam.

BALLAS GANG

• Senci i ja smo dalje nastavili u BGFu, da pomognemo Axshayu posto je BGF bio bas slab, tad je vec pocela da pada brojka igraca, nakon 2/3/4/5 dana Besla dobija lidera i idemo samo jako, igrali warove, zone, cepali smo, bili smo jedna od najjacih organizacija, uzivali smo, znali da se zezamo, planirao sam otic po lidera tu, ali otvore se prijave za helpera, ja se bezveze prijavim i dobijem tog helpera.

HELPER

• Dobio sam helpera, nisam ni sam verovao, nisam bio tad kuci, bio kod oca i nisam mogao bit toliko aktivan. Ulazim IG, dobijam odmah 10 sms, koliko si platio? Placenik. i takve poruke, ja u neverici, zar bih platio a server pada polako? Trudio sam se, koliko toliko, reconao konstantno, banao 10ak ljudi, uzivao sam, u boardu stalno bio akitvan, pratio, glasao za ban... Ali eto jednostavno izgleda da nisam zasluzio tog admina, a i nema potrebe vise da se igra ovo. Igram 7 godina ovde i iskreno vise mi je pun kurac decurlije, ali to nisu deca koja imaju 14/5 godina nego, ljudi koji su stariji, koji imaju po 20/1/2 godina,a mozak imaju kao deca, i samo se zale. Napustam poziciju i /quitam ovo.

RESPECT LISTA

Senci King
Matija Cappone
Lewis Duric
Besla Clayton
Joey Burns
Dontoni Corleone
Cavi Wisky
Roby Infernal
Emilio Barzini
Elektro Spoc
Kaniel Yamada
Rick Sanchez
Jale Yamada
Aylin Mayer
James Mango
Johny Belly
Roy Ownz
Fiki
FBI ekipa, tokom liderstva Dontonia
James Infernal
Eddie Brando
Archie Yamada
Ignazio Sorrentino
Ima vas jos, ali se ne mogu svih setit, prastajte.
Vidimo se nekada

Online Zlatan.

• /q
  • *
  • Spol: Muški
Odg: [BIOGRAFIJA] Owwen Neckboune
« Odgovori #1 u: 13.08.2020, 20:36:00 »
Pohvale na biografiji, hvala na respektu imas ga i ti od mene. Ali mene iskreno zanima sto si sve radio na LB-u prije korone ?  roll:

Online K R L E X

• Community Manager
  • *
« Odgovori #2 u: 13.08.2020, 20:42:56 »
Odlična biografija, pohvale na trudu i izdvojenom vremenu

Hvala na respektu imas ga i ti od mene :D , steta sto niste ostali duze u HA

JAMES INFERNAL ıllı GLOBAL ADMIN I MODERATOR [4] ıllı HITMAN AGENCY

GLOBAL ADMIN I MODERATOR (4)
NADZORNIK MARKETING TEAMA x2
MARKETING SUPPORT
HITMAN AGENCY LEGEND x2
ex MODERATOR ČESTITKE

@2015-2021

Offline JaLLa

• Nemoj da cekate jeceg, najjaceg sam nadjaco
  • *
« Odgovori #3 u: 13.08.2020, 22:18:33 »
Lijepa Biografija,sve na mjestu.Pohvale

Online Ante.

• *
« Odgovori #4 u: 13.08.2020, 22:46:50 »
Ne pričaš o svom čiteranju kroz igru, haj ionako prestaješ s igrom pa je vrijeme da ljudi znaju? Sve pet, ništa protiv tebe osim čiteranja. Pohvale.
ex. Game Admin
ex. Yakuza Mafia leader 2x
ex. La Cosa Nostra leader 2x
ex. Grove Street leader

<3

« Odgovori #5 u: 13.08.2020, 22:49:28 »
Ne pričaš o svom čiteranju kroz igru, haj ionako prestaješ s igrom pa je vrijeme da ljudi znaju? Sve pet, ništa protiv tebe osim čiteranja. Pohvale.
Pre jesam citerao nemam šta krit, od kad sam se vratio nisam citerao, dobio jedan ban i dobio unban, lp

Offline El Barzinjo

• Sine , jeko ovi hasisari?
  • *
« Odgovori #6 u: 13.08.2020, 23:44:14 »
Lijepa biografija , lijep BBC. Sjecam se kad sam se vratio u rusiju i otjero i tb i Sencija rofl: . Sve u svemu dobar momak , sretno u RL i nadam se da cemo se jos vidjeti IG

Offline вєѕƖα.

• *
« Odgovori #7 u: 14.08.2020, 00:01:56 »
Pohvale na biografiji, hvala na respectu, imaš ga i ti od mene, zao mi je sto sam ti govorio da si drukara jer si super lik.. Sretno u RL, čujemo se nekad...
Ballas Gang Legend
Los Aztecas Legend
ex. Game Admin

Online Eruj

• *
« Odgovori #8 u: 14.08.2020, 01:07:52 »
Lijepa biografija, lijepo uredeno sve. Zao mi je sto ides dobar si lik, bia si dobar kolega u Rusima i u admin timu naravno. Steta sto nisi dobia tog admina po meni si ga zasluzia, ali ti si izabra RL i quita si ovo i smatram to najboljom odlukom. Kao sto uvik kazem RL je najbitniji ovo je sporedna stvar ako se uvati vrimena super ako ne jbg. Hvala na respectu imas ga ti i od mene i sretno u zivotu.

Online Jansy

• *
« Odgovori #9 u: 14.08.2020, 03:14:17 »
bruda moj ljubi brat u vrat, fino je ovo skroz
čuvaj mi se ❤

2015 - 2020

Offline Arci

• Punisher
  • *
« Odgovori #10 u: 14.08.2020, 07:46:12 »
Odlična biografija brate, svaka last i pohvale na trudu. Odličan si igrač i helper bio. Ostani ako možes jos s nama i hvala na respectu..  :D :kiss:

Offline Dontoni

• Osobni Tekst
  • *
« Odgovori #11 u: 14.08.2020, 07:57:49 »
Odlicna biografija lepi moj hehehe..Steta sto quitas, po meni si zasluzio Game Admina al et kako je, tako je. Hvala na lijepim rijecima o meni , to ja mogu samo uzvratit ,najjaci si lik. Nemoj me zaboravit Ljubavi, imas me na insta pa se javi nekad. Hvala na respectu samo sto sam ja sad Nardelli hahaha..imas ga i ti od mene. Sretno dalje Martine
Dontoni Corleone - Donito
Game Helper - Game Admin Lvl. 2
Russian Mafia Legend
ex. Moderator "Obrazovanje" i "Glazba"
ex. Grove Street Leader
ex. Federal Bureau of Investigation Leader 2x & Legend
Los Balkan member since 2014

PIU PIU!

Offline Flynn

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #12 u: 14.08.2020, 09:24:24 »
Super biografija mili moj, moramo da se nađemo nas 4 СРБИНА da zablejimo malo.
Ljubi te brat najjače.
- Тодор.

Offline D3xZ3R

« Odgovori #13 u: 14.08.2020, 14:31:43 »
Odlična biografija, pohvale na trudu care i svaka čast, žao mi je što napuštaš LB sretno ti u RL kralju moj uživaj mi i nadam se da ćeš se vratiti ponovo da zaigraš s nama. Odličan si Helper bio.
LA COSA NOSTRA & GROVE STREET LEADER
GAME ADMIN, GLOBAL MODERATOR, ULTRA ADMIN, HEAD ADMIN
NADZORNIK LEADER TEAM & MODERATOR TEAM

Offline Flux Pavilion

• *
« Odgovori #14 u: 15.08.2020, 12:30:56 »
Odlična biografija, pohvale na trudu i izdvojenom vremenu