Autor Tema: Slike vaših setupova  (Posjeta: 1010 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kastello

• www.los-balkan.com
Slike vaših setupova
« u: 09.07.2020, 02:22:06 »
Postavljajte slike vaših setapa, znate kako ide, prije bila tema samo obrisana
« Zadnja izmjena: 14.08.2020, 23:45:32 od Nyssa ❤ »

Offline Grgo

• ????
  • *
Odg: Slike vaših setapa
« Odgovori #1 u: 13.08.2020, 17:43:39 »
Moj setup prije nego što sam prodao PC, sada ostao laptop i zvučnici  :|

Mage_Diablo

« Odgovori #2 u: 13.08.2020, 18:36:07 »
Moj setup prije nego što sam prodao PC, sada ostao laptop i zvučnici  :|

na jednoj slici si lijevak, na drugoj dešnjak ?

Offline Tony Rossi

• cheat testing
  • Spol: Muški
« Odgovori #3 u: 13.08.2020, 18:39:21 »

pa zato je i prodao pc... jer mu je bio miš na lijevoj strani...

Offline Grgo

• ????
  • *
« Odgovori #4 u: 13.08.2020, 19:13:12 »
cekao da dode drugi mis za laptop, pa prebacio ovaj s kompa na lapt

Offline Nyssa ❤

• ????????????????
  • *
Odg: Slike vaših setupova
« Odgovori #5 u: 18.12.2020, 10:26:36 »

ex. Gaming zona moderator | ex. Filmovi i Serije | ex. Vijesti i Zanimljivosti

Offline kama

• *
« Odgovori #6 u: 19.02.2021, 00:40:36 »
kanterica se pika, nista spec al bombona :D

ig: @amerkaralic

Online Cruz. nije tu

• Elite Member
  • *
« Odgovori #7 u: 19.02.2021, 02:00:53 »
kanterica se pika, nista spec al bombona :D

kablove skloni, spusti kućište dole , stavi jedan kaktus . Muđa za sirotinju hehe . Šalim se kidaa . Dodaj na Discord Barrack Cruz#0725 da pikamo cs

Offline Mage123

• 💓 LOS BALKAN 💓
« Odgovori #8 u: 19.02.2021, 02:39:48 »
Druze ali samo mi reci zasto ne sklonis kuciste dole, monitor i cijeli setup pomjernis na sredinu
1. Izgledat ce ljepse
2. Prakticnije je
Kako mozete igrati kad vam svijetla iz svih angles idu u oci i ometaju?
Igras igre, ne treba ti rasvjeta dok igras
Spustis kuciste da ti ne smeta svjetlo i ugasi svjetla na tastaturi i igrat ces bolje
vracamo se brate vrjeme je da svi to sfate

Offline Grgo

• ????
  • *
« Odgovori #9 u: 19.02.2021, 10:00:29 »
Druze ali samo mi reci zasto ne sklonis kuciste dole, monitor i cijeli setup pomjernis na sredinu
1. Izgledat ce ljepse
2. Prakticnije je
Spustis kuciste da ti ne smeta svjetlo i ugasi svjetla na tastaturi i igrat ces bolje
Kad stavis kuciste na pod mozes lagano svakih mjesec dana cistit (ako zelis da bude cisto), a na stolu se puno teže skuplja prašina. Ja bih ga spustio jedino da imam nedostatak prostora na stolu, a očito ima mjesta još lijevo a i cijeli mousepad mu stane bez problema. Nez zašto bi smanjio svjetla na tipkovnici. Vjerujem da nije profesionalan igrač pa da mu takve stvari čine veliku razliku

Offline Mage123

• 💓 LOS BALKAN 💓
« Odgovori #10 u: 19.02.2021, 11:56:45 »
Kakve veze ima gdje je kuciste kad pricamo koliko ce se skupljat prasina? Ako mislis na to da ce prasina vise padat na kuciste kad ga spustimo na pod koga boli kurac. Samo ti smeta na stolu i bliješti u oči nema nikakve potrebe da ga gledas dok igras igre. Kakve veze ima profesionalizam u igrama sa imanjem rasvjete na stolu koja ti smeca ocima tj. nemas maksimalni focus na monito, ta svjetla nista ne znace i nema potrebe da ih drzis
vracamo se brate vrjeme je da svi to sfate

Offline Grgo

• ????
  • *
« Odgovori #11 u: 19.02.2021, 12:14:45 »
Kakve veze ima gdje je kuciste kad pricamo koliko ce se skupljat prasina? Ako mislis na to da ce prasina vise padat na kuciste kad ga spustimo na pod koga boli kurac. Samo ti smeta na stolu i bliješti u oči nema nikakve potrebe da ga gledas dok igras igre. Kakve veze ima profesionalizam u igrama sa imanjem rasvjete na stolu koja ti smeca ocima tj. nemas maksimalni focus na monito, ta svjetla nista ne znace i nema potrebe da ih drzis
Očito nisi nikad pogledao što se nalazi unutar napajanja nakon što je kućište na podu. Stavi ga i na tepih, bit će ti zahvalan pc!
Što se tiče ledica, igram s led svjetlima iza stola, upaljenim svjetlom u sobi, miš mi svijetli i tipkovnica također. Tako već eo 7 godina i nemam problema s tim da mi smeta svjetlost

Offline Ivan420

• krtina krtina hu
« Odgovori #12 u: 19.02.2021, 13:35:32 »
Očito nisi nikad pogledao što se nalazi unutar napajanja nakon što je kućište na podu. Stavi ga i na tepih, bit će ti zahvalan pc!
Što se tiče ledica, igram s led svjetlima iza stola, upaljenim svjetlom u sobi, miš mi svijetli i tipkovnica također. Tako već eo 7 godina i nemam problema s tim da mi smeta svjetlost
nemaš problema ali ne znaš li dgl drzat u ruci svaki peti metak pogađa BRUDA MOJ @Grgo heehhehe
« Zadnja izmjena: 19.02.2021, 13:35:57 od Ivan420 »
ivan buri x kamata x kume bobi/izzy. x buduci admin x najbrzi vozac los balkana

yakuza legend.

Offline kama

• *
« Odgovori #13 u: 20.02.2021, 04:26:58 »
1. Izgledat ce ljepse
2. Prakticnije je
1. Zato sto ja zelim da mi tako stoji, odgovara mi a imam prostora jos metar sa strane kucista, dakle stvar ukusa licnog.
2. Ne mozes ti znat sta je meni prakticnije.
3. Prvo nije kao na slici, slikano je u mraku pa bljesti, da mi bilo sta smeta ili ometa sklonio bih, kao drugo nikad nismo igrali zajedno da znas kako igram pa da mi kazes da mogu igrat bolje bez svetala.
LP kralju

ig: @amerkaralic