Autor Tema: [ANIME] Jujutsu Kaisen  (Posjeta: 164 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Zаngетsu

• *
  • Spol: Muški
[ANIME] Jujutsu Kaisen
« u: 14.04.2021, 14:33:27 »
Demoni su prisutni tj "zive" zajedno sa ljudima , samo sto ih niko ne vidi osim nekih sa tim mocima . Tipa obican lik ih vidi ali nema nikakvu moc , dok ne pojede prst demona i dobije tu moc. Jako je zanimljiva prica oko tog prsta on ima misterioznu moc i ti likovi ne mogu da ga uniste . Ali ako do njega dodju neki demoni oni isto dobiju neku moc i postanu jaki logicno . i kad umru od njih ostane samo taj prst koji im je i dao moc . U svakom slucaju iz nekog nepoznatog razloga ovaj anime je popularan ima 20 i nesto epizoda , i ne znam , meni se ne svidja a eto ko nema ukusa njemu ce ovo bude taman. I da bice druga sezona,
ako mislite da se zezam

Online Zeroferija

• Igr am sapm 8 gdinja
  • *
Odg: [ANIME] Jujutsu Kaisen
« Odgovori #1 u: 16.04.2021, 14:56:28 »
Opisa animea je uzasan, a anime je odlican
« Zadnja izmjena: 16.04.2021, 14:56:41 od Zeroferija »

SONNY_ZEROFF  ιllι FBI ιllι LEGEND [7]

Igra m sapm 8 gdinja i dobar sam d mer

Online Zаngетsu

• *
« Odgovori #2 u: 16.04.2021, 16:04:29 »
Za nekog bez ukusa je odlicno

Online Zeroferija

• Igr am sapm 8 gdinja
  • *
« Odgovori #3 u: 17.04.2021, 21:11:30 »
Za nekog bez ukusa je odlicno

Pajdo gledaj ovo, meni je dobro=meni se svidja, meni je odlicno=meni se svidja, meni je super=meni se svidja, meni je jebeno=meni se svidja, i kako ti po tome mozes procjeniti imam li ja ukusa. Netko voli isekai, netko voli shonen, netko voli hentai i ne gledamo svi istim ocima, no to sto si ti glup i ne mozes shvatit da nisu svi za sve, niti svaki zanr za svakoga to je vec tvoja stvar na kojoj trebas poraditi. Nadam se da ces kao "moderator" filmova i serija shvatiti da ne mozes nekomu reci da je bez ukusa ili da je taj film/serija/anime za ljude bez ukusa jer si onda subjektivan na mjestu gdje trebas biti objektivan
« Zadnja izmjena: 17.04.2021, 21:11:46 od Zeroferija »

SONNY_ZEROFF  ιllι FBI ιllι LEGEND [7]

Igra m sapm 8 gdinja i dobar sam d mer

Online Zаngетsu

• *
« Odgovori #4 u: 17.04.2021, 22:04:11 »
ja kazem da je ovo los anime jer nema pricu . koja poenta cak i borbe one su smesne kao da su slucajno naleteli na demona i ajde da ga sredimo . Kako je ovo popularno nije mi jasno .