Autor Tema: [BIOGRAFIJA] Zlatan Margetic  (Posjeta: 385 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Ƶlaτan

• 01.02.2019
  • *
[BIOGRAFIJA] Zlatan Margetic
« u: 02.05.2021, 17:24:48 »

BIOGRAFIJA - ZLATAN MARGETIC

DOLAZAK NA SERVER

Na server sam dosao 01.02.2019. Prijatelj koji me je doveo je mapao na konkurentnom serveru, ali tada su brojke na los balkanu bile po 300-400 igraca pa smo odlucili igrati na Los Balkanu. Vlasnik je bio Prekra i svaki dan su bile nagrade 50k, par levela, razne dozvole i td. Nas dvojica smo u prvih par dana kupili svatko po kucu i po dva auta i bilo nam je zanimljivo jer nismo odradili ni 10 ruta skupa, a imali smo imovine za koju se danas treba odvesti 300 ruta. Nakon nekog vremena shvatili smo da tih 400- 500 igraca nisu stvarni igraci vec da je bilo dosta duplih racuna za skupljanje nagrada pa se cinilo da je strasno puno igraca.

PRVA ORGANIZACIJA

Na serveru je bilo dosta organizacija i skoro sve su bile popunjene. Ostalo je jos jedino mjesta u Street Racerima, a buduci da nismo imali dm iskustva to nam se cinila kao najbolja opcija. Tadasnja ekipa u Street Racersima je bila veoma opustena. Lideri su bili Darius Soprano i Frank Roswell(Ivan Bury). Također tu su bili i Lovro Izzy, Malcom Graves, Lovro Raja i jos par ljudi kojih se ne sjecam.

PRVO LIDERSTVO

Na serveru se poceo smanjivati broj igraca pa tako je i u organizaciji poceo padati broj ljudi. Nakon sto su Frank i Darius uzeli legende na lider poziciju je dosao John Catthews, a nedugo nakon toga i Filip Roswell. Nakon tjedan dana John odlazi sa lidera i ja sa dva mjeseca boravka na lbu dobivam lidera SR-a.Tada nisam ni znao kako moderirati ni sto je bbc. Tada su jos bili skriveni pdfovi organizacija pa si morao svakom posebno stavljati permisiju za gledanje pdfa. Tu mi je puno pomogao John Catthews koji je bio dosta iskusan oko foruma. Nakon kraceg vremena i Filip odlazi sa lidera, ali nije se birao novi lider vec sam ja ostao sam. Davor i Duby preuzimaju server i organizacija se gasi.

ODLAZAK U FBI

Nakon gasenja SR-a razmisljao sam gdje bi dalje isao, ali buduci da sam i dalje bio bot u dmu odlucio sam se za FBI. Broj igraca je pao na nekih 100-150 igraca pa je bilo dosta mjesta po organizacijama. Tadasnji lideri FBI su bili Lovro Carloox i Josip Zoka. Tijekom dolaska puno su mi pomogli tadasnji podlideri Kiki Corleone i Cavi Whiskey. Također puno mi je pomogao i Nikola Trajkovic koji je tada jos aktivno igrao. U petom mjesecu se odrzavao LBOC i FBI je dosao do finala zbog citera u ostalim organizacijama. Tada je bilo pravilo, jedan ban, odma izgubljen mec. U finalu su ipak pobjedili igraci iz LSPD- a. Nakon LBOC-a broj igraca je pao na 40-50 i tu se server gasi.

PAUZA I PONOVNI DOLAZAK NA SERVER

Server je dosta dugo bio zatvoren. Otvaranje se planiralo mjesecima. Davor i Duby su spremali novi mod 3.0 koji je trebao imati veliko unaprijeđenje za razliku od prijasnjih modova. Server se otvorio pocetkom 2020. ali ja sam bio sprijecen igrati zbog privatnih obaveza. U FBI su lidere dobili Kiki Corleone i Cavi Whiskey, ali nisam stigao igrati tijekom njihovog liderstva. Pocetkom treceg mjeseca dolazi potpuno zatvaranje zbog pandemije korona virusa i ja kao i mnogo drugih ljudi sam zapoceo ponovo igrati na Los Balkanu. Ovaj put mi je bio cilj uzeti lidera FBI.

PONOVNI DOLAZAK U FBI

Tadasnji FBI je imao poprilicno punu organizaciju i dosta aktivnih igraca. Lideri su bili Sonny Zerrof i Dontoni Corleone. Vrlo brzo sam se povezao sa ekipom preko discorda i blii smo dosta slozna ekipa. Tada je na doku bila samo jedna silja, a broj igraca se popeo na 200. Na doku je bila velika guzva i silja je imala veliku vrijednost. Dontoni je tada uspio organizirati da pomazemo dm organizacijama dostaviti silju, ali za 20-30 k. I tako bi mi svaki dan uz mete dobivali po jos 10k (svakom) od svih silja sto je tada bilo jako puno novca. Broj igraca je porastao na 300 i slotovi za organizacije su bile 50/50. Također jako tesko je bilo doci do lidera jer su sve cetvorke i podlideri odlucili ostati u organizaciji. Tada sam dosao na ideju da oformim Under cover team koji bi bio sastavljen od najjacih i najaktivnijih igraca koji bi radili svakakve legalne i ilegalne stvari. Luka Johnson i ja postajemo prvi lideri UCT-a , a u udarnoj ekipi su bili Marko Payne, Jopa Boyka, Elektro Spoc, Jure Eruj i Cavi Whiskey. Svaku noc bi smisljali neke racije, natjecanja, treninge, zabavu. Cak smo jednom dok smo sređivali silju Ruskoj Mafiji odvezli silju u FBI garazu, dok je PD imao raciju kod RM HQ-a.

FBI LIDERSTVO

Dobivam lidera krajem 5. mjeseca sa 1000 sati i 1200 poena sto je za danasnje vrijeme na serveru puno truda u organizaciji. Za kolegu sam imao Jack Pottisa kojeg nisam vidio ingame za cijelog njegovog liderstva. To mi nije stvaralo problem jer sam mogao sam voditi organizaciju bez icijeg pitanja i provodio sam sve svoje odluke. Sa svojim podliderom Lukom Johnsonom sam planirao zajednicko liderstvo od treceg mjeseca. Pottisu skidaju lidera krajem sestog mjeseca, a Luka dobiva lidera. Taman smo se dogovarali da se navecer slikamo za neki bijesni sig, ali tada se dogodilo nesto jako zanimljivo. Kad sam navecer usao na forum vidio sam da nisam vise u lider timu, a u obavijestima je pisalo velike promjene. Server je preuzeo Chris Woo, koji je odlucio poskidati svima pozicije zbog potencijalnog kupovanja lidera i admina.Na prijavama za pozicije mi nije odlucio ponovo dati lidera vec je birao nove ljude kako bi pokusao povecati broj igraca makar su oni imali upola losiji /acc stats od moga. Za odstetu nismo dobili skoro nista. Uz to je naravno slijedio i GR, pa sam razmisljao da prestanem skroz igrati.

ODLAZAK U RM I LS ARMY

Buduci da mi je cijela ekipa presla u RM, i ja sam se odlucio pridruziti RM-u. Tadasnji lideri su bili James Zero i Wizi Shakur. Zbog određenih obaveza znao sam kad cu prestati sa igrom pa sam presao u LS Army samo kako bi mogao dovoziti vojne silje RM-u. Tada je svaka organizacija imala biznis u kojem je mogla dostavljati vojne posiljke u kojima je bio Tec9 i M4, dok je u sefu bio AK47. Sjecam se da sam dostavio mozda 50 posiljki iz razloga sto nije bilo limita u sefu, pa su mogli igrati warove sljedece 2 godine.

POVRATAK U FBI I DRUGO LIDERSTVO

U osmom mjesecu server je ponovo pao na nekih 60 igraca, a ja se vracam u FBI jer sam obecao Luki da cu malo doci i kod njega. Buduci da je po organizacijama bio po 10 ljudi on mi je uspio rijesiti podlidera u 10 dana. Dobio sam lidera par dana poslje Naruta Zera o kojem tad nisam znao nista. S Narutom sam postao jako dobar i imali smo prilicno autoritativan stav vođenja organizacije, ali jednostavno nije bilo igraca. Los Balkan je bio pred raspadom, jer je vrh administracije uspio unistiti jedino sto je valjalo od lb-a,  a to su bile mape. Svaki drugi put kad bi se spawnali smo propadali kroz teksture. Broj igraca je bio toliko mali da smo se ja i Naruto dopisivali na /gov obavijest i nitko nam nije nista prigovarao.

LB REBORN

Iz pepela server dize Arnel Colle koji je kupio zajednicu zajedno s nekim Jasonom Atwoodom. Vratili su skriptu na 2.8 i naravno GR. Veliki broj igraca se vratio, a ja i Naruto smo napunili organizaciju bez ikakvog problema. Zadnjih tri tjedna sam imao nekih obaveza, pa se sjecam da mi je Naruto odradio par izvjestaja kako bi i ja mogao dobiti legendu. Nakon legende ja i Naruto ostajemo u organizaciji, ali kroz mjesec dana krecemo u lutanje po organizacijama.

LUTANJE PO ORGANIZACIJAMA

Nakon FBI-a sam bio malo u VDM-u, malo u PD-u, ali dosta dugo sam se zadrzao u Vagosima gdje su lideri bili Marin Ballack, a kasnije i James Smith. U međuvremenu dolazi jos jedan GR i tu prestajem s igrom

ODLAZAK U YM

U decembru prosle godine sjecam se da je bio nesto zatvoren server, ali nakon otvaranja birali su se lideri svih organizacija pa sam s ekipom odlucio otici u YM. Tu je jako zanimljivo bilo rivalstvo sa LCN iz razloga sto smo zajedno bili na discordu i jedni i drugi, a na forumu i serveru je izgledalo kao da smo smrtni neprijatelji. Tu nije bilo toliko wara koliko je bilo otmica, reketarenja, DM-a po gradu, odvlacenje auta s parkinga, podmicivanje policije, racije. Iskreno vise smo uzivali u takvoj zabavi nego u waru, a to je po meni jako posebno jer se danas sav boravak u dm orgama svodi na war. Nasu zabavu su prekinuli Maid i Conti koji su se odlucili za jos jedan GR i tu prestaje moja aktivna igra na Los Balkanu. Ove godine sam nesto sitno igrao u HA i CNN, ali to je bilo jako kratko pa nemam nesto posebno napisati o tome.

RESPEKT LISTA

Vecina ljudi je u biografijama sastvaljala respekt liste. Ovdje sam upoznao strasno puno dobrih ljudi i ako nekog zaboravim nek mi ne zamjeri. Ono najbolje sto sam izvukao iz ove zajednice je to sto sam uspio dosta ljudi upoznati uzivo i danas se dosta cesto druzimo.

John Catthews
Filip Roswell
Nikola Trajkovic
Kiki Corleone
Cavi Whiskey
Dontoni Corleone
Luka Johnson
Naruto Zero
Eldos Rados
John Dillinger
Zoe Lopez
Jure Eruj
Elektro Spoc
Jopa Boyka
Marko Payne
James Zero
Marko Smith
Stanko Alves(Dafa)
Diego Bonnuci
James Infernal
James Smith
Marin Ballack
Roby Infernal
Brian Sanchez
Dominik Luxworth
Nele Every
Casper Romantista
William Corleone
Kiki Tenja
Grgo Cruz
Ivan Gotti
Walter White
Mike Vegas

MULTIMEDIJA

Offline MariNNN

• Bis idem non est idem.
  • *
  • Spol: Muški
Odg: [BIOGRAFIJA] Zlatan Margetic
« Odgovori #1 u: 02.05.2021, 18:05:19 »
Sviđa mi se biografija, jako lijepo napisano, jako lijep bb code..

Odlična osoba, odličan igrač i odličan si član bio, uvijek tu za zajebanciju, za pomoć i za druženje.
Nadam se da ćemo jednom opet biti negdje zajedno u organizaciji i pričati stalno na tsu.

I da, hvala na respektu imaš ga i ti od mene.

Online Voki

• FBI u srcu
  • *
« Odgovori #2 u: 02.05.2021, 21:04:39 »
E moj zlatane ovo su ti vremena bila haha.Odlicna biografija sve je fino sastavljen do detalja napisano i hvala na respektu bro moj imas i ti od mene :)

ıllı Cavi Whisky [1] ıllı Federal Bureau Of Investigation ıllı Director[6] ıllı
ıllı Cavi Whisky [1] ıllı Russian Mafia ıllı Pakhan[6] ıllı

Online Bavarac

• Mia san Mia
  • *
« Odgovori #3 u: 02.05.2021, 21:04:47 »
Odlična biografija, sve lijepo opisano i iskreno.BBC ok ne zamara oci. Jel to protivnike iz HA ne stavljas na respect listu  :D pa si mene izostavio. Super vremena i super okrsaji FBI i HA uvijek bili jos kad smo lideri bili.
« Zadnja izmjena: 02.05.2021, 21:06:08 od Bavarac »

HITMAN AGENCY LEGEND x2
THE TRIADS LEGEND
LOS BALKAN MEMBER SINCE: 03.01.2015
Marketing Team Nadzornik/ex

Offline Pablex

• Los Balkan
  • *
« Odgovori #4 u: 02.05.2021, 21:25:22 »
Lijepa biografija , lijep BBCode. Gotivna osoba, bio si odlican lider u FBI i to su bila super vremena.
Pablo Diablo - Pablex
ex. VDM Legend

Offline Diego_Bonnuci

• "Vinum bonum, pax in domum."
  • *
« Odgovori #5 u: 02.05.2021, 22:44:56 »
lijepa biOgrafija bacc ing mech, ziviO mi

Online Ƶlaτan

• 01.02.2019
  • *
« Odgovori #6 u: 02.05.2021, 22:54:36 »
Odlična biografija, sve lijepo opisano i iskreno.BBC ok ne zamara oci. Jel to protivnike iz HA ne stavljas na respect listu  :D pa si mene izostavio. Super vremena i super okrsaji FBI i HA uvijek bili jos kad smo lideri bili.

Naravno tu je uvijek postovanje za zdravo rivalstvo, al jbg nisam se odmah svih sjetio.

Online Msmith

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #7 u: 03.05.2021, 00:47:55 »
Super napisano i jako zanimljivo, hvala na respektu imas ga i ti od mene.
Marko Smith
Ex. Fabio Morrison

Offline Zoé

• *
  • Spol: Ženski
« Odgovori #8 u: 03.05.2021, 02:24:24 »
Pohvale na trudu, jako lijepo napisana biografija, nije dosadna, lijep BBC.. Hvala ti na respektu, imaš ga i ti od mene i vidjet ćemo se nekad ig valjda, a možda i uđem na discord još koji puta. :'D
04.09.2020.
Zoe Lopez vise nije lider.  Danas je dan zalosti u Ruskoj mafiji, jer ovakvog lidera vise necete imati. Danas svi imate zabranu pisanja na o chat !

Online K R L E X

• Community Manager
  • *
« Odgovori #9 u: 03.05.2021, 16:18:06 »

👆🤣🤣🤣🤣

Odlična biografija bato moj, pohvale na trudu i hvala na respectu imas ga i ti od mene

JAMES INFERNAL ıllı HITMAN AGENCY ıllı GAME ADMIN [3]

GLOBAL ADMIN I MODERATOR (4)
NADZORNIK MARKETING TEAMA x2
HITMAN AGENCY LEGEND x2
ex MODERATOR ČESTITKE

@2015-2021

Online •Catthews•

• ...
  • *
« Odgovori #10 u: 03.05.2021, 19:10:46 »
Prije svega normalna i dobra osoba.Odlicna biografija i hvala na respectu,a znas da ga imas i ti od mene  :)

« Odgovori #11 u: 03.05.2021, 21:20:36 »
Lijepa biografija , estetički privlačna za čitatelje , hvala na respektu , brat si moj !
Ω vasa vacua maxime sonat Ω

Online Spokzz ❤︎

• Hasam u pekari Al vidim da svi reperi se prepali
  • *
« Odgovori #12 u: 04.05.2021, 12:57:27 »

👆🤣🤣🤣🤣

Odlična biografija bato moj, pohvale na trudu i hvala na respectu imas ga i ti od mene

Dobre slike hahaha.

Hvala na respektu brat, likewise.
Russian Mafia Legend

Russia is my home ❤︎

Online Dontoni

• Osobni Tekst
  • *
« Odgovori #13 u: 04.05.2021, 14:57:57 »
Odlicna biografija brat moj Zlatan. Vrlo lijepa vremena su bila dok smo bili RM i FBI, volio bi to opet dozivit. Pohvale na trudu i hvala na respektu imas ga logicno i ti od mene. Cujemo se na discordu
Dontoni Corleone - Donito
Game Helper - Game Admin Lvl. 2
Russian Mafia Legend
ex. Moderator "Obrazovanje" i "Glazba"
ex. Grove Street Leader
ex. Federal Bureau of Investigation Leader 2x & Legend
Los Balkan member since 2014

PIU PIU!

Online Kebab

• www.los-balkan.com
  • *
« Odgovori #14 u: 04.05.2021, 18:49:01 »
Odlicna biografija.Sve najljepse Zlatane brate moj
NE PUSIM

Online ᴋɪᴋɪ. ɴɪᴊᴇ ᴛᴜ

• Jesi li se ikad zapitao?
  • *
« Odgovori #15 u: 04.05.2021, 23:17:52 »
Odlicna biografija stari, bilo mi je drago igrat s tobom. Hvala na respektu imass ga i ti od mene.
Kiki Corleone ( ex. Black ) [2k14 - 2k21]
ex. Forum Moderator (x2)
ex. Discord Manager
ex. The Triads Godfather
ex. Federal Bureau Of Investigation Director
ex. Police Department Legend
ex. Marketing Team (x3)
ex. Game Admin [3]

Online Ƶlaτan

• 01.02.2019
  • *
« Odgovori #16 u: 06.05.2021, 11:04:59 »
Hvala svima na lijepim komentarima   :D

Offline Ado Duka

• *
« Odgovori #17 u: 06.05.2021, 17:42:25 »
krenem u jednom trenutku procitati ovu zlatkovu geografiju i sjetim se da nisam retardiran i odjavim se s foruma

Offline Eruj

• *
« Odgovori #18 u: 06.05.2021, 23:43:13 »
krenem u jednom trenutku procitati ovu zlatkovu geografiju i sjetim se da nisam retardiran i odjavim se s foruma
Nitko te ne tjera da citas

Online Filip™

• Street Racers (2019)
  • *
« Odgovori #19 u: 06.05.2021, 23:52:34 »
Hvala za respekt brate imaš ga i ti od mene biografija top.

Filip Immortal [17] ıllı Ballas Gang ıllı Hood Rat ıllı [1]

Offline Ado Duka

• *
« Odgovori #20 u: 07.05.2021, 00:37:01 »
Nitko te ne tjera da citas
haha sta pocinje sa J a zavrsava na K?   Jure eruj